REKLAMA

Paweł Mucha: Rzecznik prezydenta sprawnie realizuje swoje obowiązki

  • Autor: PAP/JS
  • 07 września 2017 17:39
Paweł Mucha: Rzecznik prezydenta sprawnie realizuje swoje obowiązki Paweł Mucha w Polskim Radio 24 ocenił, że Łapiński, jest bardzo dobrym rzecznikiem prezydenta RP, "który w moim przekonaniu bardzo sprawnie realizuje swoje obowiązki". (fot. youtube.com)

Rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński bardzo sprawnie realizuje swoje obowiązki - oświadczył zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha. Jego zdaniem Łapiński jest bardzo dobrym rzecznikiem prezydenta.

Mucha w Polskim Radio 24 ocenił, że Łapiński, jest bardzo dobrym rzecznikiem prezydenta RP, "który w moim przekonaniu bardzo sprawnie realizuje swoje obowiązki".

"Tak, jak w przypadku każdego z ministrów prezydenckich, oceny dokonuje prezydent RP i tak, jak nas powołał, jest w dowolnym momencie umocowany, żeby nas odwoływać. Mamy świadomość tego, że to są decyzje pana prezydenta, co do tego, jaki zespół współpracowników z nim współdziała. Ja mam opinię pozytywną, jeżeli chodzi o skład osobowy tego zespołu. Mam takie pełne przekonanie, że to jest zespół, który współdziała w realizacji tych przedsięwzięć, które są przed nami" - podkreślił minister.

Czytaj też: Premier: Konsultacje strategicznych decyzji z prezesem PiS naturalna rzecz

Pytany, czy odwołania Łapińskiego domaga się PiS, wiceszef Kancelarii Prezydenta odpowiedział, że "żaden tego rodzaju komunikat, czy oświadczenie" do niego nie trafiło.

"Nie przypuszczam, nie spodziewam się i wiem, że dzisiaj politycy PiS dementowali tego rodzaju informacje, mówiąc, że są w pełni świadomi tego, że to prezydent decyduje o składzie osobowym, jeżeli chodzi o pracowników kancelarii prezydenta, więc - rozmawiajmy o tych sprawach, które są istotne" - oświadczył Mucha.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA