REKLAMA

Paweł Rabiej: Marszałek Senatu współodpowiedzialny za złe zmiany w Polsce

 • Autor: PAP/AT
 • 25 sierpnia 2017 10:10
Paweł Rabiej: Marszałek Senatu współodpowiedzialny za złe zmiany w Polsce Chętnie zmierzę się z marszałkiem Karczewskim w wyborach prezydenckich - powiedział Rabiej (Paweł Rabiej, fot. Nowoczesna/twitter)

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski to osoba oceniana, jako spokojna i wyważona, ale jest też współodpowiedzialna za złe zmiany w Polsce - ocenił Paweł Rabiej (Nowoczesna).

"Chętnie zmierzę się z marszałkiem Karczewskim w wyborach prezydenckich w Warszawie" - powiedział Rabiej w Polsat News.

"Jest to osoba oceniana, jako spokojna i wyważona, ale jest też współodpowiedzialna za złe zmiany w Polsce" - ocenił Paweł Rabiej (Nowoczesna).

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS) przyznał w czwartek na antenie TVP1, że jest brany pod uwagę, jako kandydat PiS na prezydenta Warszawy. "Nie mówię tak, nie mówię nie" - zaznaczył marszałek.

"Ja mam taki plan dla Warszawy, na Warszawę aktywną, uczciwą, Warszawę otwartą; wiem, że marszałek Karczewski jest oceniany jako osoba dość - powiedziałbym - spokojna i wyważona na tle Prawa i Sprawiedliwości, ale jestem też przekonany, że marszałek współodpowiada za to, co Prawo i Sprawiedliwość w ciągu ostatnich dwóch lat robi w Polsce, czyli za wszystkie za złe zmiany" - powiedział Rabiej.

Jego zdaniem, Karczewski "przez fakt, że jest marszałkiem Senatu", pozostaje "dość daleko od spraw codziennych w Warszawie".

Wybory samorządowe odbędą się - zgodnie z Kodeksem wyborczym - 11 listopada 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Godzilla & Magilla + WSI 2017-08-28 18:34:10
  Co ta kobita wygaduje? Wypiła za dużo i przekąsiła za mało
 • omc biedroń 2017-08-28 18:17:20
  Odkąd to megaloman Rabiej posiadł właściwości recenzowania tego co złe lub dobre w polityce? Najpierw niech przypilnuje , by jego pryncypał Petru nie zachowywał się jak marny cyrkowy klaun
 • ANNA 2017-08-25 16:25:45
  Trafiony, boją się. Tak trzymać.
 • NaPochybelPo 2017-08-25 10:51:20
  Ku...a kiedy te niemieckie partie pozbawicie prawa głosu w polskim sejmie?! I jeszcze chcą swojego przedstawiciela na Polskę wcisnąć na prezydenta stolicy Polski. To k...a skandal na co tym niemcom sie pozwala w naszym kraju: mają już gazety, portale, fundacje, nowoczesną.pl, setki hektarów ziemi na pojezierzu a teraz jeszcze ten rabiej wyskakuje z czymś takim.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA