REKLAMA

Petru: jako jedyni nie proponujemy księżycowych obietnic

 • Autor: PAP
 • 23 października 2015 12:58
Petru: jako jedyni nie proponujemy księżycowych obietnic - Mam poczucie, że ludzie w coraz większej liczbie chcą na nas głosować - mówił Petru (fot. facebook.com/NowoczesnaPL)

- Mocny, dwucyfrowy wynik będzie sukcesem - tak podsumował dziś kampanię swego ugrupowania Ryszard Petru.

- Wiem, że ludzi trzeba do końca przekonywać; ja mentalnie jestem cały czas w kampanii, nie myślałem jeszcze o podsumowaniu - dodał. - Mam poczucie, że ludzie w coraz większej liczbie chcą na nas głosować, ale to jest poczucie - zastrzegł.

Za dotychczasowe sukcesy Nowoczesnej Petru uznał m.in. stworzenie ogólnopolskiej struktury ugrupowania, zebranie 260 tys. podpisów poparcia i wystawienie 870 kandydatów na posłów, a także "że na samym początku na Torwar przyszło ponad 6 tys. osób".

W kontekście wysokiego poparcia w sondażach dla PiS Petru mówił rano pod Wawelem, że w jego przekonaniu "nie jest tak, że polska demokracja jest zagrożona". - Mamy inny dylemat, o co innego toczy się ta stawka wyborów: albo stagnacja, albo rozwój. Zauważmy, że PO dawała nam stagnację, a PiS proponuje nam stagnację do kwadratu, czyli księżycowe, nieodpowiedzialne propozycje gospodarcze - powiedział Petru.

- Czyli jesteśmy jedyną partią w Polsce, która nie proponuje księżycowych obietnic, nie składa propozycji bez pokrycia; mówimy o rzeczach trudnych, (…) ale kluczową stawką w tych wyborach jest to, czy Polska postawi na rozwój, czy na stagnację - podkreślił. - Liczymy na mocny dwucyfrowy wynik - zaznaczył w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • wyborca 2015-10-23 21:48:46
  Islandia właśnie zapuszkowała swoich banksterów odpowiedzialnych za lewe interesy i zniszczenie gospodarki. Jak będzie w Polsce ? omamieni Polacy oddadzą się dobrowolnie w łapy nowoczesnych banksterówie ?
 • hrabia 2015-10-23 15:47:41
  Ludkowie kochani wy chyba oszaleliście, popadliście w jakiś amok, jak tak można ? W imię ojca i syna; wzywam was ! Opamiętajcie się ! NIE GŁOSUJCIE NA PIS !!! Nie pakujcie Rzeczpospolitej w ręce tych idiotów ! Co wy chcecie zrobić ? Przecież potomność wam tego nie wybaczy a będzie już za późno ! Oni już rządzili nie pamiętacie jak ? Toż to wtedy cały świat miał ubaw z Polski i z tych Kartofli, a wstyd jaki był to ręce opadają. Nie ma miejsca żeby wymieniać co pisiory wyczyniali, wspomnę tylko "teletubisie". Chcecie kompromitacji Polski i pośmiewiska na cały świat ? I to teraz kiedy naprawdę jest z czego być dumnym ? Kiedy w końcu większości żyje się lepiej ? Afery i złodzieje byli, są i będą, w Polsce i wszędzie indziej. Najważniejsze że wszystko idzie w dobrym kierunku ! NIE PSUJCIE TEGO !!!
 • Los machos 2015-10-23 14:04:50
  To cos osiągnie 8 cyfrowy wynik, a bez Kozery 10 cyfrowy wynik. A dla kogo ten artykuł?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA