REKLAMA

Petru: Na czyje zlecenie działa Stonoga? Kukiza czy Korwina?

 • Autor: AT
 • 15 października 2015 15:42
Petru: Na czyje zlecenie działa Stonoga? Kukiza czy Korwina? Według Ryszarda Petru Stonoga może współpracować z Korwinem lub Kukizem (fot.facebook.com/PetruRyszard)

Ryszard Petru zgłosił upublicznienie korespondencji przez Zbigniewa Stonogę do ABW. - Część informacji upublicznionych jest prawdziwa, a część jest sfałszowana - poinformował lider Nowoczesnej.

- Stonoga śmieje się w twarz nam, obywatelom i całemu państwu. Mianowicie publikuje co chce, włamuje się na skrzynki i fałszuje informacje, a państwo to akceptuje. Pytanie na czyje zlecenie działa Stonoga? - zastanawia się Ryszard Petru, lider Nowoczesnej, na antenie Polskiego Radia PiK.

Według Petru, Stonoga może współpracować z Korwinem lub Kukizem. Świadczyć o tym może także zakłócanie konferencji prasowych Nowoczesnej, przez te ugrupowania.

Lider Nowoczesnej zaznaczył także, że sprawa upublicznienia korespondencji została zgłoszona do ABW.

- Część informacji upublicznionych jest prawdziwa, a część jest sfałszowana - poinformował Petru radiu PiK.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • o szoł om 2015-10-16 17:25:33
  Mnie bardziej interesuje na czyje zlecenie działa Rysio Petru?!
 • jędrzej 2015-10-15 19:25:53
  Jeszcze nie tak dawno wszyscy potępiali bieńkowską, karpińskiego, belkę i innych. Kiedy PO mówiła, że trzeba ścigać sprawców założenia podsłuchu wszyscy byli oburzeni. Dzisiaj, kiedy bat podsłuchowy dosięga innych od razu słychać pytania kto, co i czyje zlecenie.
 • Jurek 2015-10-15 18:25:22
  A tak serio to skąd "ta Stonoga" ma te wszystkie, akta, maile, z kim on musi współpracować. I druga sprawa jak to możliwe, ze wciąż nic na PiS. Przecież to śmierdzi na kilometr. Ale ludzie łykną wszystko jak się im odpowiedni przedstawi. Wystarczy zmanipulować jak z wypowiedzią Karpińskiego, chociaż facet działał jak nikt inny w regionie.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA