REKLAMA

Petru o Kopacz i Szydło: żadna z nich nie jest autentyczna ani nowoczesna

  • Autor: PAP
  • 21 października 2015 18:48
Petru o Kopacz i Szydło: żadna z nich nie jest autentyczna ani nowoczesna - PiS wita się z gąską, ale ta gąska mu ucieknie - mówi Petru (fot. facebook.com/PetruRyszard)

Podczas konwencji wyborczej swojej formacji w Warszawie Ryszard Petru przekonywał, że Ewa Kopacz i Beata Szydło są z "muzeum odwiecznego sporu PO i PiS".

Według Petru po debatach w telewizji stało się jasne, że żadna z dwóch liderek: PO Ewa Kopacz i PiS Beata Szydło "nie rozumie, na czym polegają dylematy Polek i Polaków". - Żadna z nich nie ma dość siły i wiarygodności, by poprowadzić Polskę ku nowoczesności, żadna z nich nie jest autentyczna ani nowoczesna. Obie są z przeszłości, z muzeum odwiecznego sporu PO i PiS - zaznaczył.

W jego ocenie "po obu tych debatach już wiemy, że PO przegrała te wybory, już zaczynają się rozliczenia w Platformie". - Zauważyłem też, że PiS wita się z gąską, ale ta gąska mu ucieknie. O przyszłości Polski zdecydują wyborcy, którzy oddadzą głos m.in. na nas. To pokazała wczorajsza debata - ludzie nie chcą w kółko sporu między PiS a PO - mówił Petru.

- Będziemy współpracować z każdym, kto proponuje sensowne, zdrowe dla gospodarki rozwiązania - dodał.

- Polska nie należy do PiS. Polska nie należy do PO. Polska nie należy do żadnej partii, to dobro nas wszystkich - przekonywał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Szary Obywatel 2015-10-22 10:27:20
    Ryszardzie, dziś jeszcze jesteś nie wiele lepszy od Ewy. o gospodarczym infantylizmie. Ale sa symptomy, że myślisz i - co najważniejsze - jesteś młody i - wydaje się - nie uwikłany jeszcze w różne, mafijne związki partyjne.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA