REKLAMA

Piechociński ostrzega przed "spadochroniarzami". Przed Kopacz też?

  • Autor: PAP
  • 16 października 2015 16:38
Piechociński ostrzega przed "spadochroniarzami". Przed Kopacz też? - Niektórzy (politycy) zaczynają uciekać do innych okręgów, aby się nie dać zweryfikować - mówi Janusz Piechociński (fot. facebook.com/piechocinskijanusz)

- Mówimy spadochroniarzom "nie" - oświadczył Janusz Piechociński podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Prezes PSL apelował do Polaków, aby w wyborach parlamentarnych zagłosowali na tych, których znają. - Warto mieć ludzi w polskim Sejmie i Senacie, którzy zawsze są wierni ziemi, na której się urodzili i dla której pracowali i pracują. Warto mieć ludzi, którzy nie uciekną od odpowiedzialności i od kontaktu z wyborcami - ocenił Piechociński.

Politycy uciekają od odpowiedzialności

- Polska demokracja zaczyna zadziwiać, niektórzy (politycy) zaczynają uciekać do innych okręgów, aby się nie dać zweryfikować, (...) formacje dla określonych celów politycznych deformują relacje pomiędzy politykami a wyborcami - powiedział prezes PSL. Jak ocenił, niektórzy politycy startują z innych okręgów wyborczych, po to, aby uciec przed odpowiedzialnością.

Działacze towarzyszący prezesowi PSL na konferencji prasowej wypuścili plastikowe spadochrony. - Lećcie jak najdalej i nie spadnijcie do polskiego Sejmu - żartował Piechociński.

Kopacz spadochroniarzem?

Tak się składa, że premier Ewa Kopacz, mimo iż pochodzi z Szydłowca, startuje jako "jedynka" PO z Warszawy. Piechociński został zapytany, czy w takiej sytuacji ona również jest "spadochroniarzem".

- Premier Kopacz jest parlamentarzystką z Mazowsza, podjęła taką decyzję, że będzie tym razem startować z Warszawy, też podlega ocenie, myślę, że musi wyjaśnić mieszkańcom Szydłowca, dlaczego kandyduje tym razem z Warszawy - odpowiedział Piechociński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA