REKLAMA

"Piorunem" w polityków PiS. KOD odcina się od słów byłej rzecznik

 • Autor: GP
 • 29 lipca 2016 09:26
"Piorunem" w polityków PiS. KOD odcina się od słów byłej rzecznik Beata Kolis w studio telewizyjnym, gdy jeszcze była aktywistką KOD. (fot.:youtube.com)

● Była Rzecznik KOD, Beata Kolis popełniła wpis na Facebooku.
● W treści postu wymieniła trzech polityków PiS i wyraziła prośbę "żeby jaki piorun (ich - red.) strzelił".
● Po krytyce i zwróceniu uwagi byłej działaczce, post został usunięty, a sama Kolis wyraziła swoją prośbę, by nie traktować jej wpisów w portalu jako stanowiska organizacji.
KOD przypomina, że od kilku dni - od 22 lipca - Kolis nie jest już związana z organizacją.

Rzecznik Komitetu Obrony Demokracji (KOD), była dziennikarka TVP wpisała na Facebooku osobliwej treści wpis. Jego bohaterem zostali politycy PiS.

- Ledwie Papa wylądował, za moim szpitalnym oknem cud - lunął rzęsisty deszcz, o którym marzę od kilku dni. Czy nie mógłby sprawić kolejnego cudu? Żeby jaki piorun strzelił w te wszystkie Brudzińsko-Waszczykowskie Błaszczaki? - napisała Beata Kolis.

Wyliczone nazwiska są oczywistym nawiązaniem do czołowych polityków PiS: Joachima Brudzińskiego, szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego i szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka.

W piątek (29 lipca) wpisu już ni było na stronie facebookowej działaczki Komitetu, ale Kolis zamiast niego zamieściła sprostowanie. W tekście następnego wpisu bardzo mocno podkreśla, że jej stanowisko wygłoszone w ramach portalu społecznościowego nie jest stanowiskiem KOD.

KOD także zabrał głos w sprawie.

- Uprzejmie informujemy, iż Pani Beata Kolis na prywatnym profilu w serwisie FB prezentuje swoje prywatne opinie i poglądy. Jesteśmy zaskoczeni tak daleko idącą interpretacją słów naszej koleżanki, jakie zaprezentowane zostały na stronach dziennika Fakt.

- Pragniemy przypomnieć, iż Beata Kolis nie pełni funkcji Rzecznika Prasowego jak i żadnej innej funkcji w Stowarzyszeniu KOD od dnia 22.07.2016.

Beata Kolis była dziennikarką TVP do 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Piotr 2016-08-01 03:05:02
  Do spragniony123: Patrząc na twarz Kurskiego każdy chyba wie dlaczego tam nie pracują dobrzy dziennikarze
 • EuPi 2016-07-31 10:22:38
  A to ciekawe? PiS może opluwać, poniżac innych, ale PiSu nie wolno nawet krytykowac? Hipokryzja! Czego sie bać, dopóki jeszcze nie mamy policji politycznej? Tak, ja dołączam sie do życzeń Pani Beaty Kolis i wcale nie mam zamiaru przepraszać. Życzenie smierci katolikowi, jest życzemiem szczęśliwości u boku Boga i życia wiecznego, więc za co sie maja obrażac? Wręcz przeciwnie, powinni sie cieszyć.
 • spragniony123 2016-07-30 09:58:13
  Chyba pan Kolis rozumie już dlaczego nie pracuje w telewizji publicznejREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA