REKLAMA

Piotr Gadzinowski o debacie Szydło i Kopacz: "Zbojkotowałem ją! To była ordynarna ustawka medialna”

  • Autor: Parlamentarny.pl/JS
  • 19 października 2015 23:09
Piotr Gadzinowski o debacie Szydło i Kopacz: "Zbojkotowałem ją!  To była ordynarna ustawka medialna” Piotr Gadzinowski: "To, co było dzisiaj, to pogwałcenie ustawy o radiofonii i telewizji, pogwałcenie rozporządzeń krajowej rady radiofonii i telewizji" fot. Facebook

Piotr Gadzinowski z Sojuszu Lewicy Demokratycznej zbojkotował dzisiejszą debatę. Zamiast oglądać wystąpienie premier Ewy Kopacz i Beaty Szydło – poszedł do kina. „To była ordynarna ustawka medialna” – tak mówi o spotkaniu obu pań.

 – Debatę zbojkotowałem, ponieważ w Polsce nie ma systemu dwupartyjnego i świadomie jej nie obejrzałem. Byłem natomiast na projekcji filmu Jerzego Skolimowskiego „Ręce do góry” w nowej rekonstrukcji cyfrowej. I uważam, że wszyscy obywatele w naszym kraju powinni ten czas zbojkotować i poświęcić go kulturze. To, co było, to była ordynarna ustawka medialna – twierdzi Piotr Gadzinowski z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Dzisiejszą debatę uważa za nieistotną. – Głosując na Platformę Obywatelską, ludzie będą głosować na Ludwika Dorna i Michała Kamińskiego, którzy byli w Prawie i Sprawiedliwości, a głosując na PiS, ludzie będą głosować na Jarosława Gowina, który był niedawno w PO, więc o czym my mówimy?! To jest farsa! To jest jedna wielka ustawka, która udaje, że jest demokracja. Polska jest poza tym – mówi Gadzinowski.

Za ważną i godną uwagi uważa natomiast wtorkową debatę z udziałem wszystkich komitetów. –  We wtorek, kiedy będzie debata wszystkich komitetów wyborczych, ponieważ, przypominam, nie mamy w  Polsce systemu dwupartyjnego, będę ją oglądał, kibicował i komentował. To, co było dzisiaj, to pogwałcenie ustawy o radiofonii i telewizji, pogwałcenie rozporządzeń krajowej rady radiofonii i telewizji – twierdzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Wyborca Polak 2015-10-20 08:33:36
    W pełni się zgadzam z Panem Piotrem Gadzinowskim. Dlaczego pominięto kandydatów innych ugrupowań? Stacje telewizyjne poszły "na oglądalność". Nie do pomyślenia by zrobić debatę miedzy kandydatami na Premiera, z ugrupowań które mają (wg sondaży) największe poparcie. Osobiście mam dość kłamstw PO i snucie bajek o tym jak to pięknie będzie. Mam również dość PiS, Pana Kaczyńskiego, Macierewicza itp. którzy ciągle będą wyszukiwać afer i spisków. Poprę kandydatów z innych ugrupowań, by udowodnić że w Polsce nie tylko jest PiS i PO. Polacy, dokonajcie mądrych wyborów, nie sugerujcie się sondażami.
  • Rafał 2015-10-20 08:02:58
    I ludzie doskonale widzą, że to była ustawka. Ja za takie coś dziękuje. Wcześniej głosowałem na platformę bo miały być obniżki podatków. Okłamali mnie i resztę wyborców. W tym roku KORWiN, jak większość znajomych i mam nadzieje, że przekroczy 10%.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA