REKLAMA

Piotr Liroy-Marzec chce całkowitej likwidacji telewizji publicznej

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 30 grudnia 2015 13:46
Piotr Liroy-Marzec chce całkowitej likwidacji telewizji publicznej

„Chciałbym zgłosić wniosek formalny o całkowitą likwidację tej telewizji. Nie potrzebujemy jej w dzisiejszych czasach w ogóle. Czy ktoś w ogóle brał to pod uwagę?” – pytał podczas wspólnego posiedzenia Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu.

Podczas wspólnego posiedzenia Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz Komisji Kultury i Środków Przekazu rozpatrywano poselski projekt o zmianie ustawy o radiofonii i telewizji.

Podczas posiedzenia z wnioskiem formalnym wystąpił poseł Kukiz’15 Piotr Liroy-Marzec. „Chciałbym zgłosić wniosek formalny o całkowitą likwidację tej telewizji. Nie potrzebujemy jej w dzisiejszych czasach w ogóle. Czy ktoś w ogóle brał to pod uwagę?” – pytał.

Jego zdaniem czasy na tyle się zmieniły, że telewizja publiczna nie jest potrzebna. „W dobie streamu dużo się zmieniło, naprawdę, tutaj nie ma się z czego śmiać. Dzisiaj telewizja się tak zmienia, w tej chwili jest to skamielina, za cztery lata to będzie śmierdzący trup. Najlepiej ją zlikwidować – przekonywał.

Jak stwierdził, misję, którą pełni telewizja, „można spełniać na drodze konkursów dla innych stacji”.  

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA