REKLAMA

Piotrowicz: nie oskarżałem opozycjonistów, pomagałem im

 • Autor: PAP/MIW
 • 12 grudnia 2016 13:59
Piotrowicz: nie oskarżałem opozycjonistów, pomagałem im Poseł PiS Stanisław Piotrowicz (fot. twitter.com)

• Jestem dziś tym, który jest najbardziej w państwie atakowany, bo jestem twarzą w walce o wprowadzenie ładu konstytucyjnego w Trybunale Konstytucyjnym - powiedział podczas poniedziałkowej (12.12) konferencji prasowej w Sejmie poseł PiS Stanisław Piotrowicz.
• Nigdy nie oskarżałem opozycjonistów - zapewniał Piotrowicz.

- Nie ulega wątpliwości, że jestem dziś tym, który jest najbardziej w państwie atakowany. Atakowany jestem za swoją pracę w prokuraturze w latach 80. - stwierdził polityk PiS.

- Nie przypadek to sprawił, że jestem atakowany za to właśnie teraz, kiedy stałem się twarzą w walce o wprowadzenie ładu konstytucyjnego w Trybunale Konstytucyjnym - oświadczył Stanisław Piotrowicz.

Piotrowicz podkreślił też, że "nigdy nie oskarżał opozycjonistów.

- Pomagałem opozycjonistom - zapewnił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (6 komentarzy)

 • Wyrobiony 2016-12-13 10:05:38
  Do RomanKafel- Dallas Texas: Inni rezygnowali, Piotrowicz nie. Oskarżał w stanie wojennym i dostał medal od komuny. Mnie to wystarczy żeby o nim sobie wyrobić zdanie.
 • RomanKafel- Dallas Texas 2016-12-13 02:31:48
  Jak wam nie wstyd anonimy:-)))???? Nigdy nie rozmawialem z panem Piotrowiczem, ale widzialem go wlasnei przed samym stanem wojennym, kiedy przeniesiono go do Krosna..mlody powiedzili mi, ze zajmuje sie zlodziejami... Wtedy bylem Szefem Biura Interwencji Regionu Podkarpacie NSZZSolidarnosc. Przesluchiwal moich kolegow, czy tez raczej przysluchiwal sie przesluchaniu...zarowno sw,p Jozef Ryglewicz jak i Jerzy Czelny..mowili o nim ze zachowywal sie wyjatkowo przyjaznie i nie usilowal nikomu szkodzic. Co w stanie wojennym bylo raczej wyjatkiem. I napewno nie podobalo sie jego przelozonym. Coz Jaruzelskieg pochowano z honormi Kiszczaka, Kwasniewskiego zrobiono Prezydentem..Balcerowicza guru i pozwolono okrsc Polske...napluc na Piotrowicza i odebrac emeryture kapralowi z milicji goniacego zlodzieji...
 • Oskarżyciel Prokuratora 2016-12-12 15:20:43
  Jak trzeba poglądy zmienia, z mównicy zamiast z więzienia.
 • amelie2 2016-12-12 14:42:32
  Wyjątkowo służalczy dla każdej władzy. Kłamca. Dla kariery gotów jest posunąć się do wszystkiego, a potem wszystkiego się wyprzeć. I takie indywidua królują na polskiej scenie politycznej. On w PRLu nic nie musiał, prokuratorzy nie wykonywali rozkazów tak jak policjanci i żołnierze. Ale takiemu nikt emerytury nie zabierze. Przejdzie w stan spoczynku z przychodem kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. To jest właśnie sprawiedliwość po pisowsku.
 • Zatrudnię Dzierżyńskiego 2016-12-12 14:26:54
  No, nareszcie odpowiedział. Sprawa zamknięta, chyba że mu damy medal za wybitne osiągnięcia w obronie wolności, praw obywatelskich i wzorową postawę w czasie stanu wojennego. Proponuję brązowy krzyż zasługi na początek.
 • Towarzysz Prokurator 2016-12-12 14:23:51
  Cała Polska się z was śmieje, komuniści i złodzieje,REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA