REKLAMA

PiS. Krzysztof Łapiński: Unikajmy sytuacji, które mogą być wykorzystane

  • Autor: GP
  • 15 marca 2017 09:20
PiS. Krzysztof Łapiński: Unikajmy sytuacji, które mogą być wykorzystane Poseł PiS proponuje rządowi dbanie o wizerunek, zwłaszcza wobec trudności wizerunkowych MON. (fot. youtube.com)

Krzysztof Łapiński (PiS) ma dobrą radę dla rządu, premier i szefa MON. Proponuje, by korzystać z kampanii w 2015 roku. Wówczas jeśli były kamery politycy PiS nawet przechodzili po pasach, by nie zrobić złego wrażenia.

• Poseł PiS widzi wizerunkowe problemy Ministerstwa Obrony Narodowej (MON). Dbając o przyszłość ma radę dla partyjnych kolegów w rządzie.

• O osobie samego Antoniego Macierewicza poseł stwierdził, że imponuje mu jego biografia, ale to nie przeszłość definiuje dobrego ministra.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Łapiński skomentował sytuację w Ministerstwie Obrony Narodowej (MON). W środę (15 marca) ocenił, że miały miejsce pewne trudności wizerunkowe wokół tego resortu, zasugerował też by wrócono do zasad marketingu z kampanii wyborczej z 2015 roku.

- Najlepiej unikać rzeczy, które są potem opisywane w mediach - mówił poseł większości w stacji radiowej RMF FM. - To dotyczy wszystkich - mówił. Temat wywołał dziennikarz prowadzący, nawiązując do szeregu skandali, których bohaterem był Bartłomiej Misiewicz. Były rzecznik MON, szef gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza przebywa na urlopie, długim urlopie.

- Może wypracował nadgodziny - stwierdził dość żartobliwie poseł Łapiński. Akcentował, że nie ma wiedzy o sprawach kadrowych w MON. Rządowi doradzałby sięganie do wzorców, którymi PiS kierowało się w kampanii wyborczej.

Czytaj też: Abonament oczami ważnego polityka PiS

- Unikaliśmy najdrobniejszych sytuacji, które mogłyby być wykorzystane - powiedział poseł, który był zaangażowany w działania wyborcze w 2015 roku. Łapiński wszedł do polityki jako marketingowiec, PR-owiec. Podkreślił, że w 2015 roku nawet dbano o przechodzenie po pasach, gdy były kamery w pobliżu. Tak postępowano, gdy Beata Szydło, czy późniejszy prezydent Andrzej Duda pojawiali się publicznie. - Trzeba wrócić do tej dyscypliny - skonstatował.

W kontekście osoby Antoniego Macierewicza, którego dotykają wizerunkowe problemy MON, poseł uznał go za pewnego rodzaju wzór. - Patrząc na jego biografię to na pewno mi imponuje - stwierdził poseł na antenie RMF FM. Zaakcentował jednocześnie, że minister nie jest od tego by imponować. Jest od tego by wykonać misję w rządzie.

Poseł Łapiński od 2014 roku jest w PiS współodpowiedzialny za wizerunek partii - jest wicerzecznikiem formacji. Był członkiem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, wspomagał Beatę Szydło w ubieganiu się o głosy wyborców w 2015 roku.

W Sejmie pracuje w zespole do Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, w zespole ds. relacji Polska - USA, a także w polsko-estońskiej grupie parlamentarnej. Zasiada w komisjach: administracji i spraw wewnętrznych, regulaminowej i spraw zagranicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Do człowieka prostego 2017-03-15 12:38:03
    Do ramrammrumru: Coś ci się pozajączkowało. Opozycja zwraca uwagę z łamanie prawa przez PIS, nie przez Polskę. Ma prawo i obowiązek to robić ponieważ łamane są kardynalne prawa demokracji, ważne dla całej UE i obywateli kraju. Jeżeli już lubisz takie literackie porównania to byłoby to raczej "Tatusiu a Jasiu mnie pobił i zgwałcił".
  • ramrammrumru 2017-03-15 12:00:45
    Za to Platforma "Obywatelska" i te inne kundelki, które wokół niej krążą, są KONSEKWENTNE w DONOSZENIU na POLSKĘ. Proszę Pani, Jasiu mi zabrał jabłko ! Proszę Pani, Jasiu przegląda mój zeszyt ! Proszę Pani, Jasiu się bije ! Bankruci polityczni i moralni, tylko donosić potrafią. O to "opozycja totalna", która się boi nawet Jasia w szkole. Hehe.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA