REKLAMA

PiS: nie głosować na Łukasza Zbonikowskiego

  • Autor: WGK
  • 22 września 2015 18:18
PiS: nie głosować na Łukasza Zbonikowskiego PiS: nie należy głosować na Łukasza Zbonikowskiego

Działacze PiS regionu toruńsko-włocławskiego zaapelowali do wyborców, by ci w październikowych wyborach nie głosowali na Łukasza Zbonikowskiego.

To pokłosie afery obyczajowej, w którą zamieszany ma być włocławski poseł - czytamy w Gazecie Wyborczej.
Pod tekstem podpisali się: kandydaci do Senatu Maria Mazurkiewicz i Józef Łyczak oraz walczący o miejsca w Sejmie Anna Sobecka, Jan Krzysztof Ardanowski i Krzysztof Czabański. W piśmie do sympatyków PiS napisano: "Informujemy wszystkich członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim, że pan Łukasz Zbonikowski utracił rekomendację władz naczelnych partii w wyborach do Sejmu. Gdyby, mimo apelu władz PiS oraz niżej podpisanych, Łukasz Zbonikowski nie wycofał swojej kandydatury z listy kandydatów, prosimy wyborców PiS, aby nie oddawali na niego głosów. Byłoby to bowiem działanie na szkodę naszej partii."

Łukasz Zbonikowski to parlamentarzysta z 10-letnim stażem i były już szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko-włocławskim. Został zawieszony w prawach członka partii po dwóch doniesieniach do prokuratury: jednym anonimowym i jednym żony po, która zgłosiła, że mąż siłą zabrał jej telefon komórkowy.

Sam Zbonikowski wystąpił z PiS, ale nie zamierza rezygnować z kandydowania do Sejmu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • MD 2015-09-23 08:29:10
    Chłop dobrze wygląda, pewnie myśli samodzielnie i dlatego nie chcą go w PIS.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA