REKLAMA

PiS o nowym przewodniczącym Nowoczesnej: Zmiana nie jest zaskakująca

  • Autor: PAP/AT
  • 25 listopada 2017 17:20
PiS o nowym przewodniczącym Nowoczesnej: Zmiana nie jest zaskakująca Zmiana lidera Nowoczesnej nie zmienia istoty partii - podkreśliła rzeczniczka PiS (Beata Mazurek, fot.pis.org.pl)

Zmiana na stanowisku szefa Nowoczesnej nie jest zaskakująca - istoty partii to jednak nie zmienia - napisała na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek, odnosząc się do zwycięstwa Katarzyny Lubnauer w wyborach szefa Nowoczesnej.

"Wobec wpadek i gaf Ryszarda Petru zmiana na stanowisku szefa N nie jest zaskakująca - istoty partii to jednak nie zmienia. Chcielibyśmy spierać się z opozycją merytoryczną, ale wiemy, że to mało prawdopodobne" - napisała Beata Mazurek.

Katarzyna Lubnauer została w sobotę (25 listopada) wybrana nową przewodniczącą Nowoczesnej. Głosowało na nią 149 członków partii; na jej kontrkandydata Ryszarda Petru - 140. Lubnauer jest obecnie szefową klubu Nowoczesnej. "Wyniki pokazują, jak bardzo wyrównany był to pojedynek" - powiedziała tuż po ogłoszeniu wyników.

Katarzyna Lubnauer została wybrana do Sejmu z pierwszego miejsca na liście w okręgu łódzkim; od 2016 r. pełni funkcję wiceprzewodniczącej Nowoczesnej, od stycznia do maja br. była rzecznikiem prasowym partii. W kwietniu br. Lubnauer zastąpiła Ryszarda Petru na stanowisku przewodniczącego sejmowego klubu Nowoczesnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA