REKLAMA

PiS podejmie kroki prawne w związku z wypowiedzią Owsiaka

  • Autor: PAP
  • 05 sierpnia 2017 21:12
PiS podejmie kroki prawne w związku z wypowiedzią Owsiaka (fot.:Mateusz Włodarczyk/wikipedia.org/CC BY-SA 3.0)

- Podejmiemy kroki prawne w związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat Krystyny Pawłowicz - zapowiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

- Niech pani spróbuje seks" - takie słowa Owsiak miał skierować podczas Przystanku Woodstock do posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. - Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukładać - dodał.

Jak podaje portal wp.pl, słowa padły w trakcie przerwy pomiędzy spotkaniami w woodstockowej Akademii Sztuk Przepięknych. Owsiak odniósł się w ten sposób do wypowiedzi Pawłowicz, która w 2014 r. stwierdziła, że na Woodstocku "dochodzi do szczucia na Kościół" i promuje się wartości satanistyczne.

- W związku ze skandaliczną wypowiedzią Jerzego Owsiaka na temat posłanki Krystyny Pawłowicz informuję, że podejmiemy kroki prawne chroniące dobre imię naszej koleżanki - zapowiedziała rzeczniczka PiS w oświadczeniu.

- Nie ma zgody, by tolerować chamskie wypowiedzi J.Owsiaka i pozwalać na zezwierzęcenie obyczajów. Prostacki atak na kobietę, profesora, byłego członka Trybunał Stanu, członka Krajowej Rady Sądownictwa i posła na Sejm RP jest nie do zaakceptowania - podkreśliła Beata Mazurek.

Wcześniej na Twitterze Mazurek napisała, że "J. Owsiak w paskudny sposób obraził posłankę Pawłowicz i przy okazji wszystkie kobiety". - To zwykłe chamstwo. Inaczej się tego nazwać nie da - dodała.

23. Przystanek Woodstock rozpoczął się w czwartek i potrwa do nocy z soboty na niedzielę. Po raz 14. impreza jest organizowana w Kostrzynie nad Odrą w Lubuskiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Babsztyl bez klasy 2017-08-07 09:27:54
    Sztandarowym przykładem zezwierzęcenia obyczajów jest właśnie posłanka Pawłowicz. Wypowiedź Owsiaka to drobnostka przy tym co wyprawia ten prymitywny babsztyl. A swoją drogą, Owsiak ma rację.
  • sprawiedliwosc 2017-08-06 08:41:39
    Won z dyktatorskim PIS PIS musi isc pod sad.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA