REKLAMA

PiS: Trwają rozmowy o rekonstrukcji; w zeszłym tygodniu seria spotkań, będą kolejne

  • Autor: PAP/JS
  • 28 listopada 2017 16:47
PiS: Trwają rozmowy o rekonstrukcji; w zeszłym tygodniu seria spotkań, będą kolejne "Nie było jednego spotkania władz, tylko indywidualne rozmowy, lub w gronie kilku osób" - poinformowało źródło z władz partii. (fot. Pis.org.pl)

Kierownictwo PiS prowadzi rozmowy dotyczące kształtu rekonstrukcji rządu. W zeszłym tygodniu doszło do serii spotkań najważniejszych polityków partii; na najbliższe dni zaplanowane są kolejne.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji uzyskanych od polityków PiS, w siedzibie partii na ul. Nowogrodzkiej w Warszawie z prezesem Jarosławem Kaczyńskim w przeciągu tygodnia spotykali się m.in. wicepremier Mateusz Morawiecki, szef MSWiA Mariusz Błaszczak, wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, szef MON Antoni Macierewicz, a także minister w kancelarii premiera Adam Lipiński.

"Nie było jednego spotkania władz, tylko indywidualne rozmowy, lub w gronie kilku osób" - poinformowało  źródło z władz partii.

Podobne spotkanie mają odbywać się także w najbliższych dniach. "Po tych spotkaniach będzie wiadomo więcej, w tym o ostatecznym terminie ogłoszenia rekonstrukcji" - zaznaczył polityk z władz partii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA