REKLAMA

PiS walczy o większość również w Senacie

  • Autor: PAP
  • 23 października 2015 11:38
PiS walczy o większość również w Senacie (fot. facebook.com/beatakempapl)

Beata Kempa, posłanka Solidarnej Polski, kandydująca do Sejmu z listy PiS w okręgu wrocławskim zachęcała dziś do głosowania na kandydatów PiS do Senatu.

Kempa na konferencji prasowej zorganizowanej w piątek (23 października) we Wrocławiu poparła kandydata do Senatu Krzysztofa Grzelczyka byłego wojewodę za rządów PiS i byłego opozycjonistę.

- Bardzo cenię pana Krzysztofa Grzelczyka za jego działalność. Ważne jest, by po tych wyborach także w Senacie kandydaci PiS zdobyli większość, bo dzięki temu nie będzie tzw. wąskiego gardła reform. Dlatego zachęcam do głosowania na kandydatów PiS do Senatu - mówiła Kempa.

Jej zdaniem Zjednoczona Prawica ma dobre notowania, ponieważ dotarła do wyborcy "z konkretnym programem, w którym ważnym elementem jest polityka prorodzinna, kwestie gospodarcze dotyczące rozwoju przedsiębiorczości i bezpieczeństwo zdrowotne".

- Przekonaliśmy Polaków, że nasze rządzenie nie będzie rządzeniem w restauracjach, ale rzeczywistą pracą dla Polski - powiedziała Kempa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA