REKLAMA

PiS wymieni Marszałka Sejmu? Łapiński: Może trzeba poszukać innego kandydata

  • Autor: PAP/AT
  • 20 grudnia 2016 10:32
PiS wymieni Marszałka Sejmu? Łapiński: Może trzeba poszukać innego kandydata Marek Kuchciński - marszałek Sejmu od 2015 r. (fot.wikipedia.org/Michał Józefaciuk/senat.gov.pl)

• PiS dał marszałka Marka Kuchcińskiego, to być może innych kandydatów nie było - powiedział poseł PiS Krzysztof Łapiński.
• Póki co marszałkiem jest Kuchciński. Nie widzę żeby to się miało zmienić w najbliższym czasie - dodał.

Poseł PiS Krzysztof Łapiński pytany w Radiu Zet o to, czy marszałek Marek Kuchciński jest najlepszym, co może dać polskiemu Sejmowi PiS powiedział, że PiS "dał marszałka Kuchcińskiego, to być może innych kandydatów nie było, czy nikt inny się nie palił".

Dopytywany, czy PiS nie ma innego kandydata na miejsce obecnego marszałka powiedział, że takiej osoby "może trzeba poszukać". "Póki co marszałkiem jest Marek Kuchciński. Nie widzę żeby to się miało zmienić w najbliższym czasie. Nie sądzę żeby kierownictwo wysunęło kogoś innego" - powiedział poseł.

Czytaj też: Kancelaria Sejmu: Posiedzenie w Sali Kolumnowej było konstytucyjne

Na pytanie, czy zastanawia się nad odejściem z PiS, Łapiński odpowiedział, że "na razie nie podejmuje żadnej decyzji w tej sprawie".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Sk 2016-12-20 14:26:50
    Ależ waleczni- jak rycerze, czy husaria po Wiedniem?;-)REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA