REKLAMA

Platforma o przejściu posła Jarosa do Nowoczesnej: Żegnamy go bez żalu

  • Autor: PAP/JS
  • 13 czerwca 2016 13:38
Platforma o przejściu posła Jarosa do Nowoczesnej: Żegnamy go bez żalu Rzecznik Platformy Jan Grabiec, komentując decyzję Jarosa stwierdził, że w każdej kadencji Sejmu zdarzają się podobne decyzje (fot Facebook.com/Jan Grabiec)

- Zdarza się, dobrze, że nie do PiS, żegnamy go bez żalu - komentuje przejście posła Michała Jarosa do Nowoczesnej rzecznik PO.

W poniedziałek (13 czerwca) barwy klubowe w Sejmie zmienił poseł Michał Jaros. Na konferencji prasowej w budynku parlamentu, razem z posłami Nowoczesnej, ogłosił przystąpienie do klubu tej partii.

Rzecznik Platformy Jan Grabiec, komentując decyzję Jarosa stwierdził, że w każdej kadencji Sejmu zdarzają się podobne decyzje. "Niestety tak bywa, że posłowie przechodzą między różnymi klubami parlamentarnymi. Cieszymy się, że przechodzi do Nowoczesnej, a nie do PiS" - powiedział dziennikarzom Grabiec.

"Żegnamy się z panem posłem bez żalu, ale też bez zobowiązań. Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia" - dodał.

Klub Platformy liczy bez Jarosa 137 posłów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • martin 2016-06-14 07:18:39
    Dlaczego PiS miało by przyjąć jednego z peowskich oszołomów ? do nowoczesnej pasuje bo niewielkie są różnice obu partii .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA