REKLAMA

Po 24 latach pracy Bogdan Ulka zwolniony z TVP

  • Autor: pulshr.pl
  • 08 lutego 2016 13:07
Po 24 latach pracy Bogdan Ulka zwolniony z TVP Bogdan Ulka do "Wiadomości" trafił z konkursu w 1992 r. (Fot. wiadomosci.tvp.pl)

Kolejna osoba została zwolniona z TVP. Tym razem wypowiedzenie z pracy otrzymał Bogdan Ulka. Na Woronicza pracował od 1992 roku.

Po dwudziestu czterech latach pracy w Telewizji Polskiej Bogdan Ulka został zwolniony. O fakcie poinformowała na Twitterze Beata Tadla, która niedawno również otrzymała wypowiedzenie z pracy w TVP.

Źródło: twitter.com

Zwolnienie Ulki z TVP skomentował w internecie również Piotr Krasko.

Źródło: twitter.com

Bogdan Ulka pierwsze dziennikarskie kroki stawiał w Radiu Solidarność. Do "Wiadomości" trafił z konkursu w 1992 r. Początkowo był prowadzącym, później także wydawcą.

Kadrowa karuzela w redakcji "Wiadomości"

To nie jedyne zwolnienia w telewizji Polskiej. Z zespołem "Wiadomości" TVP rozstali się już: Piotr Kraśko (który stał na jego czele) i dziennikarze - Justyna Dobrosz-Oracz, Milena Kruszniewska, Jacek Tacik i Elżbieta Byszewska. Pracę stracił również Piotr Jaźwiński, wydawca "Wiadomości" oraz Maciej Czajkowski - sekretarz redakcji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • sprzątaczka 2016-02-08 14:52:20
    Wielka tragedia , bo kolejna gwiazda odchodzi z telewizji ja rozumiem brak pracy to trauma dla tego człowieka , ale nie przesadzajmy , ilu Polaków codziennie traciło pracę za rządów PO - PSL i zwalniali ich szeregowi pracownicy wypasionych dyrektorów , kierowników , ministrów i prezesów w sposób niegodny człowieczeństwa za rządów POPAPRAŃCÓW i gdzie wtedy były media , cenzura , nie informowały o zwolnieniach w latach 2008 - 2015 , a teraz wielkie larum bo sitwa gwiazdeczek filmowych , tak jak każdy pracownik w RP tracą dobrobyt i dobre posadki, widać nie nadawali się nigdy do pracy w mediach i wreszcie doczekali się sprawiedliwości. Skończyło się panowanie śmietanki towarzyskiej.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA