REKLAMA

PO chce dodatkowego posiedzenia Sejmu ws. Brexitu

  • Autor: PAP/JS
  • 24 czerwca 2016 12:33
PO chce dodatkowego posiedzenia Sejmu ws. Brexitu PO chce dodatkowego posiedzenia Sejmu ws. Brexitu (fot. twitter/sejm)

Klub PO jeszcze w piątek (24 czerwca) złoży wniosek o zwołanie dodatkowego posiedzenia Sejmu, na którym premier Beata Szydło miałaby przedstawić informację rządu m.in. na temat przyszłości polskiej polityki zagranicznej po Brexicie - podał wiceszef klubu PO Andrzej Halicki.

"Składamy dziś, jako klub Platformy Obywatelskiej, na ręce marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, w oparciu o art. 171 regulaminu Sejmu, wniosek o zwołanie specjalnego posiedzenia Sejmu" - powiedział Halicki na piątkowej konferencji prasowej.

PO chce, by premier Szydło przedstawiła na tym posiedzeniu informację na temat: dalszej polityki zagranicznej rządu w kontekście sytuacji, jaką wytworzył Brexit; odpowiedzi na czerwcową opinię Komisji Europejskiej dotyczącą stanu praworządności w Polsce, również tego, jak rząd zamierza ostatecznie rozwiązać konflikt wokół TK.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA