REKLAMA

PO do prokuratury ws. Agnieszki Pomaski. Naruszono jej nietykalność?

  • Autor: GP
  • 25 maja 2016 15:20
PO do prokuratury ws. Agnieszki Pomaski. Naruszono jej nietykalność? Agnieszka Pomaska na mównicy sejmowej z projektem uchwały PiS. Po podarciu kartki stała się obiektem ataku w internecie. (fot.:youtube.com)

• Klub PO zawiadomił warszawską prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa.
• W ocenie klubu opozycyjnej partii radna PiS z Gdańska, Anna Kołakowska dopuściła się ataku na posłankę PO. Wpisem w internecie miała naruszyć nietykalność funkcjonariusza publicznego, jakim jest posłanka PO.

Platforma Obywatelska wraca do sprawy "naruszenia godności" posłanki PO, Agnieszki Pomaski. W ocenie klubu parlamentarnego Platformy radna PiS Anna Kołakowska miała napisać we wpisie internetowym obraźliwą kwestię pod adresem polityk PO. Wpis obrazował posłankę, gdy na mównicy sejmowej darła uchwałę PiS o suwerenności Polski.

Źródło: facebook.com

Wpis został usunięty z Internetu, ale PO wystosowało pismo do prokuratury w Warszawie. Partia twierdzi, że naruszono nietykalność funkcjonariusza publicznego, którym są posłowie.

Oskarżona o przestępstwo polityk PiS jest radną z Gdańska.

Źródło: facebook.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Viki 2016-05-29 16:36:39
    Polecam!!!!!!!!!!!!.....Jedyna szczera wypowiedź Tuska
  • Franek 2016-05-27 15:58:25
    "To coś"- TO GÓWNO całe złodziejskie PO !!! Trzeba trzeba spuścić w KANAŁ by spłyneło tam gdzie jego MIEJSCE!!!!!!!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA