REKLAMA

Politycy złożyli życzenia noworoczne

  • Autor: jk
  • 31 grudnia 2017 17:14
Politycy złożyli życzenia noworoczne (Fot. Pixabay)

Politycy złożyli noworoczne życzenia na Twitterze. Czego życzą Polakom?

Prezydent przypomniał, że od nowego 2018 r. dzieli nas "już tylko kilka godzin".

- Życzę wszystkim Użytkownikom TT, by był to rok pełen sukcesów i dobrych dni. Życzę, byście mogli go z satysfakcją podsumować na progu kolejnego, 2019 r. A dziś szampańskiej zabawy sylwestrowej! Do siego roku! - napisał Andrzej Duda.

Fot. Twitter

Życzenia Antoniego Macierewicza

Minister obrony narodowej podkreślił, że miniony rok był "dobry dla Polski".

- Witając 2018 r. pamiętajmy o tych żołnierzach i pracownikach wojska, którzy w tym czasie muszą czuwać i służyć ojczyźnie. Wszystkim życzę wszelkiej pomyślności i tylko dobrych dni! - napisał Antoni Macierewicz.

Fot. Twitter

Życzenia Beaty Szydło

Wicepremier napisała, że życzy wszystkim "jak najmniej rozczarowań i niepowodzeń, a jak najwięcej sukcesów i miłych zaskoczeń".

- Miłości i zdrowia, bezpiecznej codzienności i spokojnej przyszłości. Niech dla każdego ten rok będzie taki, jak sobie wymarzy. Niech się darzy. Do siego roku - napisała Beata Szydło.

Fot. Twitter

Życzenia Donalda Tuska

- Na Nowy Rok życzę Wam wszystkim, zgodnie z odwieczną gdańską maksymą, odwagi i rozwagi, a szczęście samo przyjdzie. Wasze zdrowie! - napisał Donald Tusk.

Fot. Twitter

Życzenia Władysława Kosiniaka-Kamysza

Szef Polskiego Stronnictwa Ludowego opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym rozmawiający z nim dziennikarz, trzyma w dłoni mikrofony TVN24 i TV Trwam.

Fot. Twitter

Życzenia Lecha Wałęsy

Lech Wałęsa złożył Polakom życzenia na Facebooku. Podkreślił, że mijający rok był trudny.

- W 2018 oprócz zdrowia życzę wszystkim kochającym wolność i demokrację przede wszystkim mądrości, która wyzwoli siłę decyzji o Zjednoczeniu Opozycji – napisał były prezydent Polski.

Fot. Facebook

Życzenia Grzegorza Schetyny

Szef Platformy Obywatelskiej opublikował na Twitterze zdjęcie z sylwestra 1986 r. - W trudnych czasach też trzeba się uśmiechać i wierzyć w zwycięstwo - napisał.

Fot. Twitter

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA