REKLAMA

Poseł Jacek Wilk wstąpił do stowarzyszenia KoLiber

  • Autor: GP
  • 09 września 2016 13:10
Poseł Jacek Wilk wstąpił do stowarzyszenia KoLiber Jacek Wilk jest posłem Kukiz'15, ale partyjnie jest związany z Kongresem Nowej Prawicy. (fot.:youtube.com)

Poseł Jacek Wilk, od czwartku (8 września) jest członkiem stowarzyszenia KoLiber.

Poseł Kukiz'15 Jacek Wilk w czwartek (8 września) na swoim profilu na Twitterze potwierdził, że przystąpił do stowarzyszenia pozarządowego KoLiber.

Stowarzyszenie KoLiber jest organizacją osób, "którym bliskie są poglądy konserwatywno-liberalne". Pozarządowa struktura stawia sobie za cel kształcenie elit, które mają aktywnie działać w życiu społeczno-politycznym naszego kraju.

- Dążymy do urzeczywistniania idei społeczeństwa obywatelskiego, odbudowy fundamentalnych wartości cywilizacji łacińskiej takich jak: wolność jednostki, własność prywatna, sprawiedliwość, silne i bezpieczne państwo, poszanowanie tradycji i historii oraz troska o rodzinę - pisze o sobie KoLiber na stronach stowarzyszenia.

KoLiber powstał w styczniu 1999 roku jako sekcja młodzieżowa oddziału stołecznego Unii Polityki Realnej w Warszawie.

Jacek Wilk jest posłem Kukiz'15, ale jest związany z Kongresem Nowej Prawicy. Był kandydatem na prezydenta Polski w roku 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA