REKLAMA

Poseł na wakacjach. Michał Stasiński pierwszy na mecie regat

  • Autor: GP
  • 23 sierpnia 2016 11:11
Poseł na wakacjach. Michał Stasiński pierwszy na mecie regat Załoga zwycięskiej jednostki portu Tazbirowo. Najwyższy poseł Michał Stasiński. (fot.:twitter.com/stasinskim)

• W sobotę (20 sierpnia) poseł Nowoczesnej Michał Stasiński brał udział w regatach o puchar burmistrza Koronowa.
• Załoga, w której skład wchodził reprezentant narodu, wygrała rywalizację.

"Gazeta Pomorska" we wtorek (23 sierpnia) donosiła, jak w ostatnie dni wakacji czas spędza poseł Nowoczesnej, Michał Stasiński. Polski parlamentarzysta uczestniczył w regatach o puchar burmistrza Koronowa (województwo kujawsko-pomorskie).

W weekendowym wyścigu (20 sierpnia) startowało piętnaście łodzi. Pierwsza na mecie zameldowała się jednostka, w której załodze był właśnie poseł Michał Stasiński. Tym sposobem łódź portu Tazbirowo wywalczyła zwycięstwo.

Michał Stasiński jest bydgoskim przedsiębiorcą i politykiem, który reprezentuje Nowoczesną w Sejmie. Był jedynką na liście bydgoskiej w wyborach parlamentarnych w 2015 roku. W Sejmie zasiada w Komisji ds. Unii Europejskiej oraz Komisji Gospodarki i Rozwoju. Jest też członkiem delegacji polskiego parlamentu dotyczących Morza Bałtyckiego.

Poseł Stasiński (po prawej) na jachcie, na którym zdobył trofeum burmistrza Koronowa, źródło: twitter.com/stasinskim

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA