REKLAMA

Poseł odchodzi z polityki. ”Miał być numerem jeden”

  • Autor: TM
  • 24 sierpnia 2015 12:54
Poseł odchodzi z polityki. ”Miał być numerem jeden” Tomasz Górski rezygnuje z polityki. Fot. fundacja.lexnostra.pl

Były poseł PiS Tomasz Górski rezygnuje z polityki. Byłego posła PiS nie chciała PO, ani ruch Pawła Kukiza. Chce teraz zająć się biznesem.

Górski dostał się do Sejmu w 2005 r. jako członek PiS. Jednak trzy lata temu odszedł z partii. Przyłączył się do Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry. Rok temu chciał się związać z PO (m.in.zaangażował się w kampanię prezydencką Bronisława Komorowskiego).

Bez szans w PO i u Kukiza

Ale nie znalazł się wśród kandydatów Platformy Obywatelskiej z Wielkopolski do Sejmu. Starał się także o miejsce na liście ruchu Pawła Kukiza.

Na pewnym etapie rozmów obiecywano mu nawet pierwsze miejsce na liście - powiedział "Gazecie Wyborczej" jeden z poznańskich działaczy ruchu Kukiz'15.

Teraz jednak poznański polityk stwierdził, że "nie chce mieć z tym projektem nic wspólnego".

Teraz czas na zarabianie

Nie będę startował w jesiennych wyborach. Na dziś wycofuję się z polityki. Może za kilka lat, gdy coś się na scenie politycznej zmieni, znowu się zaangażuję. Czas się wziąć za zarabianie pieniędzy - powiedział dziennikarzom.

Dziennik przypomina, że niedawno były poseł został właścicielem Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA