REKLAMA

Poseł Piotr Liroy-Marzec znalazł nowe środowisko polityczne

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl (GP)/AT
  • 23 czerwca 2017 08:29
Poseł Piotr Liroy-Marzec znalazł nowe środowisko polityczne Liroy-Marzec łączy siły z ruchem "Bezpartyjni" (Poseł Piotr Liroy-Marzec, fot.:youtube.com)

Poseł Piotr Liroy-Marzec (niezrzeszony) łączy siły z ruchem samorządowym "Bezpartyjni". W piątek (23 czerwca) odbędzie się pierwsza konferencja prasowa.

• Ruch i poseł chcą przekazać opinii publicznej treść listu wystosowanego do prezydenta RP oraz zaprezentować postulaty deglomeracji i dekoncentracji.

• Poseł Liroy od 8 czerwca nie jest członkiem klubu Kukiz'15 w Sejmie.

W piątek (23 czerwca) o godzinie 12. w budynku Sejmu odbędzie się konferencja posła niezrzeszonego, do niedawna członka klubu Kukiz'15 Piotra Liroya-Marca i ruchu samorządowego "Bezpartyjni". Obecność posła pokazuje, że jest bardzo możliwa bliższa współpraca jego osoby ze środowiskiem samorządowym.

Czytaj też: Dlaczego Piotr Liroy-Marzec został wyrzucony z klubu?

W czasie spotkania dla prasy mają zostać zaprezentowane nowe inicjatywy formacji bezpartyjnej, które będą oscylować wokół zagadnień deglomeracji i dekoncentracji. Będzie też zaprezentowany list do prezydenta RP.

W tej korespondencji działacze bezpartyjni chcą przybliżyć wspólny projekt stowarzyszenia "Skuteczni oraz Ruchu Samorządowego "Bezpartyjni".

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Adam 17 2017-06-23 13:22:58
    bezpartyjni maja mniej więcej siłe 0,5%, przyszłości nie wróżęREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA