REKLAMA

Poseł PiS Paweł Szefernaker ministrem w Kancelarii Premiera

  • Autor: AS/PAP
  • 17 listopada 2015 19:09
Poseł PiS Paweł Szefernaker ministrem w Kancelarii Premiera Beata Szydło podpisuje nominację Pawła Szefernakera (fot. Twitter)

28-letni poseł PiS Paweł Szefernaker został sekretarzem stanu w Kancelarii Premiera odpowiedzialnym m.in. za komunikację w internecie.

Szefernaker pracował w kampaniach: prezydenckiej Andrzeja Dudy i parlamentarnej PiS. Kierował zespołem, który odpowiadał za kampanie w internecie. W wyborach parlamentarnych startował z okręgu koszalińskiego. Zdobył mandat uzyskując blisko siedem tysięcy głosów.

"Z wielką satysfakcją podpisałam nominację dla sekretarza stanu w KPRM" - napisała premier Beata Szydło na swoim twitterowym koncie informując o nominacji.

szydlo.jpg

"Będę odpowiadał za komunikację w internecie - powiedział PAP Szefernaker. - Elżbieta Witek jako minister i rzecznik odpowiadać będzie za media tradycyjne, ja - za media internetowe i portale społecznościowe. W ramach CIR było dużo osób, które zajmowało się internetem, ale było to nieskoordynowane. To się zmieni" - dodał.

W Centrum Informacyjnym Rządu dyrektorami mają zostać dotychczasowi kierownicy biura prasowego PiS w Sejmie: Anna Plakwicz i Piotr Matczuk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA