REKLAMA

Poseł Sanocki oskarża władze Nysy o korupcję

  • Autor: Dlahandlu.pl/Radio Opole
  • 13 sierpnia 2016 20:07
Poseł Sanocki oskarża władze Nysy o korupcję Poseł Janusz Sanocki z władzami Nysy nie żyje w zgodzie. Teraz pod adresem burmistrza kieruje mocne zarzuty (fot.twitter)

- Takie są fakty, mamy skorumpowanie sfery publiczne, władze nie służą obywatelom - powiedział poseł Janusz Sanocki uzasadniając swój zarzut korupcji jaki stawia władzom Nysy.  Zdaniem parlamentarzysty, cały plan przestrzenny miasta jest ustawiany pod potrzeby inwestora, co odbywa się ze szkodą dla Nysy - podało radio.opole.pl.

Jak tłumaczył w Loży Radiowej Janusz Sanocki, firma, która chce wybudować galerię, najpierw finansuje kampanię wyborczą burmistrza, a potem rządzi. Decyduje o tym, jak ma wyglądać plan zagospodarowania przestrzennego.

Zdaniem wiceburmistrza Marka Rymarza zarzuty posła Sanockiego to zwykła łobuzerka polityczna. Rozmowy prowadzone z inwestorem, który chce postawić w centrum miasta galerię handlową to kompromis między interesem mieszkańców, a inwestora.

Jak powiedział poseł PO Rajmund Miller zarzuty, o których mówi Janusz Sanocki, nie są bezpodstawne. Kontrowersje były już przy negocjacjach dotyczących zakupu terenów byłej FSD.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA