REKLAMA

Posłanka Pawłowicz donosi na Schetynę i Niesiołowskiego. Komisja Etyki zajmie się posłami PO

  • Autor: GP
  • 01 kwietnia 2016 18:58
Posłanka Pawłowicz donosi na Schetynę i Niesiołowskiego. Komisja Etyki zajmie się posłami PO Krystyna Pawłowicz kontynuuje atak na polityków PO. Po komentarzu w mediach złożyła pismo do Komisji Etyki w Sejmie. (fot.:facebook.com)

• Słowa Grzegorza Schetyny i Stefana Niesiołowskiego (PO) zbada Komisja Etyki Poselskiej.
• Z wnioskiem do grona badającego zachowania posłów wystąpiła poseł PiS, Krystyna Pawłowicz.
• Posłanka PiS zarzuciła Schetynie i Niesiołowskiemu nieodpowiedzialność i działanie na szkodę Polski, gdy politycy opozycji apelowali do UE o sankcje wobec Polski.

W piątek (1 kwietnia) na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz opublikowała pisma, które skierowała do sejmowej Komisji Etyki Poselskiej.

W treści zamieszczonych dokumentów posłanka PiS zwraca się do posłów Komisji Etyki, o zbadanie wypowiedzi lidera PO, Grzegorza Schetyny i polityka tej partii, Stefana Niesiołowskiego. W ocenie posłanki obaj swoimi działaniami i wypowiedziami zaszkodzili wizerunkowi posłów na Sejm RP. Mieli to robić zabiegając w Brukseli o negatywną rezolucje Parlamentu Europejskiego wobec rządu w Warszawie.

- Będziemy konsultować i rozmawiać o sytuacji w Polsce - mówił Schetyna w Brukseli, w połowie marca. - Jesteśmy bardzo często pytani i ta nasza ocena jest jednoznaczna i krytyczna. Przyjeżdżamy, żeby rozmawiać o konkretach. Tym konkretem będzie rezolucja, która pojawi się na posiedzeniu Parlamentu Europejskiego w przyszłym miesiącu.

Jest to już kolejne działanie poseł Pawłowicz. W czwartek (31 marca) na stronach serwisu internetowego Radia Maryja polityk PiS komentowała zachowanie Schetyny i Niesiołowskiego.

Źródło: facebook.com

Źródło: facebook.com

Źródło: facebook.com

Źródło: facebook.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA