REKLAMA

Posłowie Marek Biernacki, Joanna Fabisiak i Jacek Tomczak wykluczeni z PO

  • Autor: aw/PAP
  • 11 stycznia 2018 14:28
Posłowie Marek Biernacki, Joanna Fabisiak i Jacek Tomczak wykluczeni z PO Marek Biernacki (fot. Adrian Grycuk/Wikipedia/CC BY-SA 3.0 pl)

Posłowie: Marek Biernacki, Joanna Fabisiak i Jacek Tomczak zostali wykluczeni z PO - poinformował rzecznik partii Jan Grabiec po posiedzeniu zarządu Platformy.

Grabiec powiedział też, że zarząd PO skierował wniosek do władz klubu o ukaranie siedemnastu posłów, którzy nie uczestniczyli w środowym (10 stycznia) głosowaniu ws. projektu "Ratujmy Kobiety 2017", liberalizującego prawo aborcyjne oraz dwudziestu posłów, którzy nie brali udziału w głosowaniu ws. projektu Komitetu Obywatelskiego #ZatrzymajAborcję, zaostrzającego przepisy aborcyjne.

"Zarząd krajowy PO kieruje do prezydium klubu parlamentarnego i kolegium wniosek o ukaranie tych posłów zgodnie z katalogiem kar. W najbliższym czasie podczas prezydium i kolegium klubu PO zostanie podjęta decyzja ws. ukarania tych posłów" - zapowiedział Grabiec. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • NiePOwcom 2018-01-11 16:49:38
    Jak szybko. Za niechęć do liberalizacji przepisów aborcyjnych kara po niecałych 24 godzinach... A dla zdrajców, którzy przeciwko Narodowi Polskiemu głosowali (chciałem napisać, przeciwko własnemu - ale po zastanowieniu stwierdziłem, że dla PO liczą się tylko Niemcy) w Europarlamencie - kar nie ma. Ot pokazuje to, jakie dla PO wartości są ważne... Śmierć i zdrada.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA