REKLAMA

Posłowie PiS: Zmiany w rządzie były zapowiadane; nie powinno to nikogo zaskakiwać

  • Autor: PAP/JS
  • 23 września 2016 15:14
Posłowie PiS: Zmiany w rządzie były zapowiadane; nie powinno to nikogo zaskakiwać Suski pytany przez dziennikarzy, czy będą zmiany w rządzie, odpowiedział, że "zawsze są zmiany w rządzie" (fot.: youtube.com)

• Zmiany w rządzie "po mniej więcej" roku rządów były zapowiadane; nie powinno to nikogo zaskakiwać - twierdzą posłowie PiS.
• Nie słyszałem o tym, żeby był jakiś rząd, który przetrwał od początku do końca kadencji w tym samym składzie - podkreśla wiceprzewodniczący klubu PiS Marek Suski.

Suski pytany przez dziennikarzy, czy będą zmiany w rządzie, odpowiedział, że "zawsze są zmiany w rządzie". - Nie słyszałem o tym, żeby był jakiś rząd, który przetrwał od początku do końca kadencji w tym samym składzie - mówił. Dodał, że o spodziewane zmiany trzeba pytać premier. - Premier jest od oceniania ministrów - zaznaczył.

- Pytajcie panią premier. Nie czuję się powołany do tego, żeby komentować decyzje pani premier, szczególnie te, które jeszcze nie zapadły - mówił dziennikarzom poseł PiS Jacek Sasin, pytany o zapowiedź szefowej rządu.

- Pani premier ma najlepsza ocenę pracy ministrów i będzie tę decyzję podejmować zgodnie właśnie z tą swoją oceną - podkreślił.

W ocenie Sasina "ocena pracy ministrów po mniej więcej roku rządów" nie powinna nikogo zaskakiwać, bo "zapowiedzi były zupełnie jasne". - Ten rok się zbliża, zbliża się również okres oceny. Jeśli pani premier uzna, że któryś z ministrów nie daje gwarancji na to, że sprawy, którymi kieruje, będą należycie rozwiązywane, to oczywiście te zmiany są oczywiste- podkreślił.

- Proszę pytać panią premier, ja nie czuję się powołany, żeby oceniać dzisiaj członków rządu - dodał. - Pani premier ma taką możliwość pracy codziennej z ministrami, oceny ich. To jest najbardziej miarodajne - zaznaczył Sasin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • martin 2016-09-23 16:53:42
    Suski ty dupolizie , jak zmienicie premiera Panią Szydło to pójdziesz krowy paść , bo się do niczego nie nadajesz, to dzięki pracy p. Szydło Duda jest prezydentem a Pis wygrało wybory martinREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA