REKLAMA

Pozycja Beaty Szydło zagrożona?

  • Autor: aw
  • 19 października 2017 07:35
Pozycja Beaty Szydło zagrożona? Beata Szydło (fot.premier.gov.pl)

Ośrodek IBRiS zapytał Polaków, kogo chcą, kogo widzą w fotelu premiera RP - czy Beatę Szydło czy Jarosława Kaczyńskiego?

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej na zlecenie „Super Expressu”, 39,9 proc. badanych chce, by szefem rządu była nadal Beata Szydło. Na Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało w badaniu 35,1 proc. osób, a 25 proc. nie miało zdania na ten temat.

O tym, że Jarosław Kaczyński rzekomo zostanie premierem mówiło się właściwie od samych wygranych przez PiS wyborów parlamentranych. Niektóre media i politycy opozycji kwitowali, że odsunięcie od rządzenia Beaty Szydło jest tylko kwestią czasu. Tymczasem sprawuje ona swój urząd drugi rok.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Krystyna 2017-10-19 16:47:25
    Dajcie spokój starszemu panu. On musi pospać i wypoczywać, żeby miał siłę do panowania nad wszystkimi i wszystkim. Po co mu być premierem jak i tak tylko on rządzi a nie musi za nic odpowiadać. Beatka jest bardzo wygodnym premierem tylko niech nie wraca znów do biadolenia bo jak opowiada o sukcesach PIS tym jęczącym tonem to staje się niewiarygodna. Mniej zawodzenia.
  • :-) 2017-10-19 10:40:10
    Zdjąć ze stanowiska babę z domu kultury i dać kogoś kto ma choć trochę charyzmy i posłuchu.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA