REKLAMA

Premier Beata Szydło podsumuje 100 dni swojego rządu

  • Autor: PAP
  • 25 lutego 2016 20:54
Premier Beata Szydło podsumuje 100 dni swojego rządu Tak jak szliśmy do wyborów pod hasłem: „Damy radę”, to daliśmy radę i damy radę w następnych miesiącach - uważa Beata Szydło. (Fot. www.premier.gov.pl).

• Działania swoich resortów mają też podsumować ministrowie. 
• Premier odwiedzi wiele miejsc, w których podczas kampanii składała obietnice wyborcze.
• Szefowa rządu przedstawi ocenę tego, co jej ekipa zastała w resortach.

W piątek (26.02) o godz. 5.30 w gmachu KPRM odbędzie się konferencja, na której premier Beaty Szydło podsumuje 100 dni pracy swego gabinetu - dowiedziała się PAP ze źródeł w rządzie. Następnie premier odwiedzi różne miejscowości - będzie się spotykała m.in. z pracownikami zakładów i rodzinami.

W ciągu dnia własne konferencje zapowiedzieli ministrowie rządu Beaty Szydło. Mają podsumować działania resortów, którymi kierują.

Według informacji PAP, premier Szydło odwiedzi wiele miejsc, w których w trakcie kampanii wyborczej składała obietnice wyborcze, m.in. podwarszawski Józefów, gdzie spotykała się z rodzinami wielodzietnymi i przedstawiła założenia programu Rodzina 500 plus.

W poniedziałek premier zaznaczyła, że jeśli miałaby 100 dni rządu podsumować jednym zdaniem, to może powiedzieć:

- Tak jak szliśmy do wyborów pod hasłem: „Damy radę”, to daliśmy radę i damy radę w następnych miesiącach". Beata Szydło podkreśliła, że jej rząd konsekwentnie realizuje wszystko, co założył.
Premier powiedziała, że jej zdaniem podsumowania są ważne i dlatego będzie "konsekwentnie informować, jakie są wyniki pracy rządu".

- Natomiast, czy to jest 100 dni, czy to jest jakaś inna, umowna data, którą sobie ustalimy, to - moim zdaniem - to jest rzeczą wtórną - stwierdziła.

- Oczywiście podsumowanie będzie, zaprezentujemy te wszystkie działania, które były podejmowane, ale nie to jest najważniejsze. Najistotniejsze jest to, by realnie działać i wprowadzać zmiany, na które czekają Polacy - zaznaczyła.

- Przedstawimy również ocenę tego, co zastaliśmy w różnych resortach - zapowiedziała szefowa rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA