REKLAMA

Premier Beata Szydło składa Polakom noworoczne życzenia

  • Autor: PAP/em
  • 31 grudnia 2015 19:34
Premier Beata Szydło składa Polakom noworoczne życzenia Premier Beata Szydło życzy Polakom szampańskiej zabawy (fot. facebook.com/BeataSzydlo)

Niech nadchodzący 2016 rok będzie dobrym rokiem dla każdej polskiej rodziny, rokiem ciepła rodzinnego, życzliwości, wzajemnych dobrych relacji - życzy Polakom za pośrednictwem facebooka premier Beata Szydło.

"W tym roku wielokrotnie komunikowałam się z Wami przez internet, dlatego tą drogą postanowiłam w ten szczególny wieczór złożyć najserdeczniejsze życzenia. Mam zaszczyt po raz pierwszy składać życzenia jako premier polskiego rządu" - powiedziała Szydło w nagraniu zamieszczonym na facebooku.

"Mijający rok obfitował w ważne wydarzenia. Ale był też rokiem gorących sporów i dyskusji politycznych - na tym polega demokracja. Trzeba się spierać, dyskutować, a potem wspólnie działać na rzecz Polski, naszego dobra wspólnego" - dodała.

"To ważne, byśmy właśnie razem realizowali ten program, który jest ważny dla nas wszystkich. Program dla rodzin, przedsiębiorców, program dla każdego Polaka, każdej Polki" - zaznaczyła.

"Tej nocy życzę Wam szampańskiej zabawy, a nadchodzący rok 2016 niech będzie dobrym rokiem dla każdej polskiej rodziny, rokiem ciepła rodzinnego, życzliwości, wzajemnych dobrych relacji. Życzę Wam wszystkim i każdemu z osobna wszystkiego najlepszego, szczęścia i pomyślności. Bądźcie po prostu szczęśliwi" - powiedziała szefowa rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • senior 2016-01-04 13:23:44
    Życzenia od Pani Premier przyjmuję. Brakuje mi tylko słów z Jej strony, co w Polsce może zrobić zwykły obywatel aby być szczęśliwym. Czy to przypadkiem nie należy do obowiązków rządu wobec obywateli ? A jeszcze, co ma zrobić obywatel aby opozycja, ustami PO, PSL i "Nowoczesnej", przestała szydzić, podjudzać i szczekać, na słuszne zmiany, jakie wprowadza nowa, legalnie wybrana władza ???REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA