REKLAMA

Premier Beata Szydło uhonorowana Nagrodą Klubów "Gazety Polskiej"

  • Autor: PAP/JS
  • 30 stycznia 2017 21:23
Premier Beata Szydło uhonorowana Nagrodą Klubów "Gazety Polskiej" Premier podziękowała wszystkim, którzy wspierali PiS w minionych latach (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

• Premier Beata Szydło została uhonorowana Nagrodą Klubów "Gazety Polskiej".
• Wyróżnienie zostało jej przyznane m.in. za "rozwagę, pracowitość, energię" oraz za "umiejętność stworzenia zespołu", "korzystania z talentów, zdolności i pomysłów innych dla wspólnego celu".

Premier dziękując podczas poniedziałkowej Gali Strefy Wolnego Słowa za nagrodę powiedziała, że jest to nagroda szczególna, gdyż jest efektem dyskusji we wszystkich klubach "Gazety Polskiej".

"Odbieram ją jako nagrodę Polaków, nagrodę, którą właśnie obywatele postanawiają dedykować osobie, którą uznają w danym roku za dla nich tą godną wyróżnienia" - powiedziała Szydło.

Premier podziękowała wszystkim, którzy wspierali PiS w minionych latach, gdy partia była w opozycji, i gdy - jak mówiła - dzięki wielu spotkaniom udało się stworzyć program, który potem zaprezentowany został w kampaniach prezydenckiej i parlamentarnej 2015 r.

"I dzisiaj możemy właśnie zmieniać Polskę dla Polaków, zmieniać Polskę tak, jak życzą sobie tego polskie rodziny" - powiedziała szefowa rządu.

Jak mówiła, wierzy, że Polska ma dobrą przyszłość. "Polska jest państwem, które dzisiaj jest dla wielu, wielu, ludzi na całym świecie państwem, którego nam zazdroszczą. Jesteśmy bezpieczni, suwerenni, jesteśmy dumnym narodem" - mówiła Szydło.

Podkreśliła, że Polacy zbyt długo walczyli o wolność, by łatwo z niej rezygnować. "Do tych idei, o których była tutaj mowa, do wizjonerstwa, do prawdy, musimy jeszcze dołożyć wolność. I rząd PiS jest rządem wizjonerskim, rządem prawdy i rządem wolności. Ale nie byłoby rządu PiS gdyby nie wy wszyscy, to jest wasz rząd, to jest rząd Polaków, to jest rząd wszystkich tych ludzi, którzy dzisiaj myślą przede wszystkim o naszym wspólnym domu, o naszej ojczyźnie, o Polsce" - powiedziała premier do zebranych.

Zapewniła, że będzie robione wszystko, by "ta idea wolności i prawdy, łączyła się we wspaniałą wizję rozwoju i przyszłości Polski i polskich rodzin".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA