REKLAMA

Premier o kryzysie migracyjnym: nie pozwolimy żeby bezpieczeństwo Polaków było zagrożone

  • Autor: pt/pap
  • 05 lipca 2017 12:25
Premier o kryzysie migracyjnym: nie pozwolimy żeby bezpieczeństwo Polaków było zagrożone Beata Szydło w Sejmie (fot.premier.gov.pl)

Pomagamy i będziemy nieść pomoc humanitarną, bo to nasz obowiązek, ale nie pozwolimy, aby bezpieczeństwo Polaków było zagrożone - powiedziała premier Beata Szydło odnosząc się w środę w Sejmie do kwestii związanych z kryzysem migracyjnym.

Występując w debacie nad wnioskiem PO o odwołanie szefa MSWiA, premier powiedziała, że min. Mariusz Błaszczak, który w rządzie jest odpowiedzialny za sprawy związane z migracjami potrafił doprowadzić do tego, że dyskusja na forum UE idzie w kierunku, o którym od początku mówił PiS.

"Pomagamy i będziemy pomagać, będziemy nieść pomoc humanitarną, bo to jest nasz obowiązek, ale nie pozwolimy do tego, aby bezpieczeństwo Polaków było zagrożone" - powiedziała Szydło.

Stwierdziła też, że Polacy z jednej decyzji zapamiętają byłą szefową MSWiA w rządzie PO-PSL Teresę Piotrowską. "Zapamiętają ją z tego, że zgodziła się podpisać decyzję, że Polska będzie przyjmować imigrantów, że Polska ma zgodzić się na tą fałszywą ideologię, którą wymyśliła Bruksela po to, żeby poprawić swoje samopoczucie" - powiedziała Szydło.

Dodała, że "Piotrowska zgodziła się na to wbrew jasnemu stanowisku polskich obywateli i łamiąc solidarność Grupy Wyszechradzkiej".

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Koń Polski 2017-07-05 12:48:37
    Koń by się uśmiał z kaczej pomocy. Na wszystkich uchodźców Polska dała 3 x mniej niż na wspieranie Rydzykowych biznesów.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA