REKLAMA

Premier Szydło nie widzi powodu do dyskusji o zmianach w rządzie

  • Autor: bad/PAP
  • 22 kwietnia 2016 14:45
Premier Szydło nie widzi powodu do dyskusji o zmianach w rządzie Rząd w tej chwili zajmuje się tym, co do niego należy - mówi premier Szydło. Fot. Twitter

Nie widzę powodu do dyskusji o zmianach w rządzie - powiedziała w piątek, 22.04 premier Beata Szydło, pytana o ewentualne zmiany personalne. Poinformowała, że w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Rady Ministrów, na którym zostanie podsumowane pierwsze pół roku rządu.

"Rząd w tej chwili zajmuje się tym, co do niego należy, czyli pracuje nad kolejnymi zmianami, projektami i programami. Każdy z ministrów odpowiada za swój resort, za to, co w tym resorcie się dzieje i każdy z ministrów będzie oceniany. Ja takiej oceny ministrów będę również dokonywać. Ja również będę oceniana. To jest normalna rzecz" - powiedziała dziennikarzom Beata Szydło, która przebywa z wizytą w USA.

Premier poinformowała, że w najbliższym czasie odbędzie się posiedzenie Rady Ministrów, na którym zostanie podsumowane pierwsze pół roku rządu. "Każdy z nas, ja również, będziemy oceniani. Będziemy musieli rozliczyć się z tego, jak pracujemy i co robimy" - powiedziała Beata Szydło.

"Natomiast my w tej chwili koncentrujemy się na rządzeniu. Nie widzę powodu do dyskusji o zmianach w rządzie. Widzę powód do dyskusji o tym, co rząd powinien robić w następnych tygodniach, miesiącach i w jaki sposób wprowadzać te zmiany, do których zobowiązaliśmy się w stosunku do wyborców w kampanii" - podkreśliła szefowa rządu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Neo 2016-04-23 10:07:54
    Już nawet za wodę będziemy placic--- Czekam kiedy zaczniemy płacić za to że żyjemy..PiS na siłę szuka pieniędzy bo brakuje ich na wybujane obietnice przedwyborcze..PE nie da pożyczki dopóki Premier nie opublikuje wyroków TrybunaluREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA