REKLAMA

Prezydenci Polski i USA oddadzą hołd powstańcom warszawskim

 • Autor: pt/pap
 • 04 lipca 2017 13:47
Prezydenci Polski i USA oddadzą hołd powstańcom warszawskim Andrzej Duda podczas szczytu NATO w Brukseli spotkał się z Donaldem Trumpem. (fot. Adam Hrechorowicz / KPRP)

Prezydenci Polski i USA: Andrzej Duda i Donald Trump oddadzą hołd powstańcom przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego; to będzie podniosła uroczystość, która nada symboliczny wymiar wizycie prezydenta USA - powiedział szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

"Przed wystąpieniem prezydenta Trupma (na placu Krasińskich) odbędzie się bardzo ważna ceremonia oddania hołdu powstańcom warszawskim. Prezydenci, obie pary prezydenckie, oddadzą hołd przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego, wraz z weteranami. To będzie bardzo podniosła uroczystość, która nada symboliczny i ważny wymiar tej wizycie" - powiedział Szczerski.

Szczerski poinformował też, że pierwsza dama Melania Trump spotka się z polską pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą na prywatnej rozmowie.

"Następnie obie panie odwiedzą warsztaty edukacyjne dla dzieci, które będą organizowane w Centrum Nauki Kopernik, później obie pary prezydenckie będą obecne na placu Krasińskich" - powiedział minister.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (2 komentarzy)

 • to smutne że to prawda 2017-07-05 08:32:47
  Do Recepta Kowalska: Polityka to troska o dobro własne niestety. Gdyby była troską o dobro wspólne, żylibyśmy w raju.
 • Recepta Kowalska 2017-07-05 02:15:40
  Polityka to troska o dobro wspólne. Znajomość historii swoich ojczyzn, ale i historii powszechnej niezbędne...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA