REKLAMA

Prezydent Duda: Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze

  • Autor: PAP/JS
  • 20 października 2016 19:40
Prezydent Duda: Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Pleszewa (Wielkopolskie) (fot. Kancelaria Prezydenta/twitter)

Demokracja w Polsce czuje się bardzo dobrze; Polskie sprawy są wreszcie prowadzone w dobrym kierunku. Zapewniam państwa o tym - podkreślił w czwartek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Pleszewa (Wielkopolskie).

"Przede wszystkim (polskie sprawy) są dobrze prowadzone dlatego, że tak ja, jak i moje koleżanki i koledzy z Prawa i Sprawiedliwości(...) to, co robimy to jest realizacja programu, z którym szliśmy do wyborów: - zaznaczył. "Chcę państwa zapewnić, że ten program będzie realizowany spokojnie i konsekwentnie" - zadeklarował.

"Ponieważ wobec państwa się zobowiązaliśmy, że ten program zrealizujemy. Wy nas wybraliście i to jest nasza odpowiedzialność. Nie pozwolimy sobie odciąć rąk tylko dlatego, że jest grupa ludzi związanych z poprzednią władzą, którzy uważają że będą stanowili tamę dla całego procesu zmian. I śmieją się, że można uchylić wszystko, z (programem) 500 plus włącznie" - podkreślił Andrzej Duda.

Czytaj też: W piątek w Sejmie prezydencki projekt zwiększający ochronę dzieci

"Jeżeli komuś się wydawało, że poprzez skok na Trybunał Konstytucyjny uniemożliwi nam dokonanie zmian w Polsce i realizację naszego programu, to się mylił. Bo my jesteśmy zdeterminowani do tego, aby ten program zrealizować. I nie cofniemy się przed tym" - zapowiedział prezydent.

W spotkaniu z Andrzejem Dudą uczestniczyło kilkaset mieszkańców Pleszewa. Była też grupa zwolenników KOD z czerwonymi kartami i egzemplarzami konstytucji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA