REKLAMA

Prezydent na otwarciu Areny Lodowej: to jest nowoczesna, ambitna Polska

  • Autor: PAP/JS
  • 14 grudnia 2017 16:09
Prezydent na otwarciu Areny Lodowej: to jest nowoczesna, ambitna Polska "To jest nowoczesna Polska, to jest Polska ambitna, Polska rozwijająca się w sposób zrównoważony" - powiedział Andrzej Duda (fot. Jakub Szymczuk/KPRPM)

To jest nowoczesna, ambitna, rozwijająca się w sposób zrównoważony Polska - podkreślił prezydent Andrzej Duda otwierając w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) Arenę Lodową. Jak dodał ma satysfakcję, że także w łyżwiarstwie, "zaistniała dobra zmiana".

"Mamy w Tomaszowie Mazowieckim poziom mistrzowski, mamy poziom mistrzowski wśród zawodników, a teraz dodatkowo mamy obiekt, który śmiało może konkurować z najlepszymi tego typu obiektami gdziekolwiek" - mówił prezydent podczas uroczystości otwarcia.

Jak dodał, jest to "wielka satysfakcja i wielka radość". "To jest nowoczesna Polska, to jest Polska ambitna, Polska rozwijająca się w sposób zrównoważony, czyli taki, że właśnie takie miasta jak Tomaszów Mazowiecki otrzymują tego typu obiekty. Po to, żeby się nimi opiekować, ale także po to, żeby się nimi szczycić, by przyciągać także gości z zagranicy, na treningi, na wielkie wydarzenia sportowe" - zaznaczył prezydent.

Wyraził przekonanie, że na nowo otwartym obiekcie będą w przyszłości rozgrywane Grand Prix, mistrzostwa Polski, Europy, świata. "Tamta ekipa tego nie zrealizowała, ale jest dla mnie wielką satysfakcją, że także w łyżwiarstwie, w zabezpieczeniu jego potrzeb, możemy spokojnie mówić o tym, że zaistniała dobra zmiana" - dodał Andrzej Duda.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA