REKLAMA

Prezydent o expose: rozumiem, że rząd jest przygotowany do realizacji zapowiedzi

  • Autor: PAP
  • 18 listopada 2015 14:49
Prezydent o expose: rozumiem, że rząd jest przygotowany do realizacji zapowiedzi Beata Szydło i Andrzej Duda w czasie zaprzysiężenia (fot. Facebook)

Jest nowy rząd, usłyszeliśmy wystąpienie pani premier, rozumiem, że wszystko jest policzone i rząd jest przygotowany do realizacji swych zobowiązań - powiedział dziennikarzom prezydent Andrzej Duda po środowym expose Beaty Szydło.

"Słyszeliśmy wystąpienie pani premier, jest nowy rząd, ja rozumiem, że w związku z tym wszystko jest policzone i rząd jest przygotowany do realizacji tych zobowiązań, zwłaszcza że dzisiaj zostały powtórzone" - powiedział prezydent pytany o głosy, że w expose było dużo "rozdawnictwa", a nie było powiedziane, skąd rząd weźmie pieniądze na realizację tych zapowiedzi.

Prezydent zaznaczył, że w expose pojawiły się akcenty w sprawach, co do których i on się zobowiązywał. "Cieszę się, że to zapowiada dobre współdziałanie z rządem i mam nadzieję, że z większością parlamentarną" - dodał.

"Jestem zadowolony, myślę, że tego i Polacy oczekiwali, którzy przecież, biorąc pod uwagę to, co w kampanii było mówione, zdecydowali się i dokonali takiego wyboru, jakiego dokonali" - powiedział Andrzej Duda.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA