REKLAMA

Prezydent rozmawiał z szefem MON

  • Autor: PAP/JS
  • 21 października 2016 17:49
Prezydent rozmawiał z szefem MON Prezydent Andrzej Duda przyjął szefa MON Antoniego Macierewicza (fot. Kancelaria Prezydenta/twitter)

• Prezydent Andrzej Duda przyjął szefa MON Antoniego Macierewicza.
• Rozmawiano o kandydaturze przedstawiciela Polski do „Rady Mędrców” NATO oraz na bieżące tematy, związane z kwestiami bezpieczeństwa i obronności - powiedział szef biura prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski.

"Prezydent Andrzej Duda odbył dziś rozmowę z ministrem Antonim Macierewiczem. Jest on częstym gościem w Pałacu Prezydenckim - spotkania zwierzchnika sił zbrojnych z szefem resortu obrony odbywają się regularnie" - podkreślił Magierowski.

Jak poinformował, tym razem rozmawiano m.in. o kandydaturze przedstawiciela Polski w "Radzie Mędrców" przy NATO. "Poruszano także bieżące tematy, związane z kwestiami bezpieczeństwa i obronności" - zaznaczył.

W piątek Macierewicz wziął udział w posiedzeniu sejmowej komisji obrony, która debatowała o dotychczasowych ustalenia podkomisji, którą w lutym powołało MON do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej. Szef MON udał się do prezydenta po opuszczeniu obrad komisji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA