REKLAMA

Prezydent złożył gratulacje premierowi Mateuszowi Morawieckiemu

  • Autor: PAP/AT
  • 13 grudnia 2017 07:50
Prezydent złożył gratulacje premierowi Mateuszowi Morawieckiemu Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki (fot.prezydent.pl/Krzysztof Sitkowski)

Prezydent Andrzej Duda pogratulował premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i  życzył mu powodzenia w pełnieniu nowej funkcji.

Prezydent Andrzej Duda pogratulował premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, po tym jak jego rząd otrzymał w Sejmie wotum zaufania. Życzył też premierowi powodzenia w pełnieniu funkcji.

"Gratulacje dla Pana Premiera Mateusza Morawieckiego (PMM)! Życzę powodzenia w pełnieniu funkcji i liczę na bardzo dobre, profesjonalne współdziałanie dla Polski" - napisał prezydent na Twitterze.

Gratulacje dla Pana Premiera Mateusza Morawieckiego - napisał prezydent na Twitterze (Andrzej Duda, fot.prezydent.pl/Jakub Szymczuk)

We wtorek o godz. 23.40. Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Mateusza Morawieckiego. Za udzieleniem wotum zaufania zagłosowało 243 posłów, przeciw było 192, nikt nie wstrzymał się od głosu. Większość ustawowa wynosiła 231.

Po głosowaniu posłowie wręczyli biało-czerwone róże premierowi Morawieckiemu, który następnie podarował je b. premier Beacie Szydło. Morawieckiemu pogratulował m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA