REKLAMA

Prof. Krystyna Pawłowicz wzywa do bojkotu niemieckich produktów

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 11 stycznia 2016 11:23
Prof. Krystyna Pawłowicz wzywa do bojkotu niemieckich produktów (fot. youtube/print scree Telewizja Republika)

„Bojkotujmy, tam gdzie można, prasę, towary i banki niemieckie. Za ich kary, sami wymierzajmy Niemcom gospodarcze kary” – pisze na swoim profilu w mediach społecznościowych posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz.

Prof. Krystyna Pawłowicz wzywa do bojkotu niemieckich produktów i usług po tym, jak w zachodnich mediach pojawiły się krytyczne wypowiedzi dotyczące Polski. Szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz na łamach niemieckiej prasy porównał politykę polskiego rządu do działań podejmowanych przez prezydenta Rosji Władimira Putina.

„Niemcy! Zanim obejmiecie Polskę "za karę" swymi sankcjami gospodarczymi, za to, że przepędziliśmy w wyborach reprezentantów WASZYCH interesów w NASZEJ Ojczyźnie, SPŁAĆCIE najpierw swe historyczne rachunki wobec Polski. Wasz Tusk polskiego ducha nie zgasił. Wasze ataki na nic, TYLKO nas JEDNOCZĄ” – pisze posłanka PiS na Facebooku.

I wzywa do bojkotu. „BOJKOTUJMY, tam gdzie można, prasę, towary i banki niemieckie! Za ich "kary", sami wymierzajmy Niemcom gospodarcze kary.
Polskie towary mają kod kreskowy 5 90...”.

facebook.com

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (7 komentarzy)

 • Borowski 2018-02-27 20:30:26
  Chcialbym skomentowac -ale mam dylemat: to coś na zdjeciu ,co pluje na sąsiada Polski- to jakaś kupa- a czy smród kupy można komentowac? Jak idziesz czlowieku ulicą i leży psia kupa- to wrzeszczysz na nią? Nie- najwyżej na wlaściciela psa. Podobnie z pawłowicz- czy na taką kupę można się złościc.?? Nie - najwyżej na plebs , który ja wybrał.
 • Ryszard 2016-01-12 14:40:33
  Czy to nie domyte ścierwo musi jeszcze wachlarzem rozwiewac smród
 • JSEN 2016-01-11 17:59:12
  A co będzie jak Niemcy ogłoszą bojkot naszych produktów? Do Niemiec idzie 26% naszego eksportu. Rozumiem że p. Krysia jest bogata z domu i w razie czego utrzyma tych ludzi którzy wtedy stracą pracę.
 • RR 2016-01-11 13:41:26
  Do RR: ten koment jest nieważny - był mprzeznaczony na inne forum. Proszę o "del"
 • RR 2016-01-11 13:30:34
  Dlaczego badania okresowe nie obowiązują "elit" ?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA