REKLAMA

Protest rezydentów. Krystyna Pawłowicz: Kto płaci za jednakowe koszulki strajkujących lekarzy?

  • Autor: aw
  • 16 października 2017 10:41
Protest rezydentów. Krystyna Pawłowicz: Kto płaci za jednakowe koszulki strajkujących lekarzy? Krystyna Pawłowicz (fot.:yourube.com)

Trwa protest głodowy lekarzy rezydentów w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Zdaniem posłanki PiS mamy do czynienia z dokładanie zaplanowana akcją.

- Kto płaci za jednakowe czarne koszuli strajkujących, za plakaty, oprzyrządowanie, jedzenie dla strajkujących – pyta Krystyna Pawłowska na swoim profilu na Facebooku.

Jej zdaniem wszystko było gotowe już w dniu rozpoczęcia akcji.

 

fot.facebook

Przypomnijmy - od 2 października trwa protest głodowy lekarzy rezydentów w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Akcja budzi budzi wiele kontrowersji. PiS uważa, że jest on zagrywką polityczną, z kolei opozycja ocenia, że rząd nie radzi sobie z reformą służby zdrowia.

- Protest lekarzy rezydentów pokazuje problemy państwowej służby zdrowia, którą należy zlikwidować - uważa europoseł i prezes partii Wolność Janusz Korwin-Mikke.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Horror 2017-10-16 11:16:20
    Ona jest straszniejsza niż ciasteczkowy potwór, nawet niż potwór z loh-nes ! Dramat co w głowie !REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA