REKLAMA

Przegląd ministerstw: Na pierwszy ogień MON i MSWiA

  • Autor: PAP/JS
  • 17 stycznia 2017 20:07
Przegląd ministerstw: Na pierwszy ogień MON i MSWiA Szef MSWiA Mariusz Błaszczak (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

• Premier Beata Szydło w ramach przeglądu resortów spotka się w środę (18 stycznia) rano z szefami MON Antonim Macierewiczem i MSWiA Mariuszem Błaszczakiem - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.
• Jak dodał rozmowy z ministrami pracy oraz zdrowia zaplanowane są na czwartek.

Po środowym spotkaniu z ministrem obrony, a także z ministrem spraw wewnętrznych odbędzie się konferencja prasowa - powiedział Bochenek.

Według niego rozmowy z ministrami zdrowia Konstantym Radziwiłłem oraz minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietą Rafalską odbędą się w czwartek.

Na wtorkowej konferencji premier poinformowała, że w środę rozpocznie się dwutygodniowy przegląd resortów, którego celem będzie wyznaczenie nowych kierunków działań rządu.

"Od jutra będę spotykać się przez najbliższe dwa tygodnie z szefami poszczególnych resortów. Będziemy omawiać to, co zostało zrealizowane, będziemy rozmawiać również na tematy, które wynikają z tego, czego nie podjęto, będziemy starali się szukać przyczyn ewentualnie tych zadań, które nie zostały zrealizowane w ubiegłym roku" - mówiła we wtorek premier. "Ministrowie przedstawią propozycje nowych działań, które będą realizowane przez rząd" - dodała premier Szydło.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA