REKLAMA

Przegląd ministerstw: Spotkanie Beaty Szydło i Piotra Glińskiego przełożone

  • Autor: PAP/AT
  • 24 stycznia 2017 08:55
Przegląd ministerstw: Spotkanie Beaty Szydło i Piotra Glińskiego przełożone Z powodu choroby spotkanie Beaty Szydło z Piotrem Glińskim zostało przełożone (Piotr Gliński, fot. facebook/Piotr Gliński)

• Zaplanowane w ramach przeglądu resortów spotkanie premier Beaty Szydło z wicepremierem i ministrem kultury Piotrem Glińskim zostało odwołane i przełożone na przyszły tydzień - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.
• Odwołanie spowodowane jest chorobą ministra.

We wtorek (24 stycznia) w przeglądzie resortów weźmie udział tylko minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

Rzecznik rządu poinformował, że rozmowa premier Szydło z szefem MSZ rozpoczęła się o godz.8.30. Konferencję po niej zaplanowano ok. 10.30.

Premier w połowie ubiegłego tygodnia rozpoczęła przegląd resortów, którego celem jest wyznaczenie nowych kierunków działań rządu.

Przegląd - jak mówiła szefowa rządu - będzie też dobrą okazją do tego, aby powiedzieć Polakom o tym, co zostało już zrobione i co zostanie zrobione w tym roku. Według szefowej rządu podczas rozmów zostaną też poruszone tematy, które "wynikają z tego, czego nie podjęto". "Będziemy starali się szukać przyczyn ewentualnie tych zadań, które nie zostały zrealizowane w ubiegłym roku" - zapowiedziała premier.

W ramach przeglądu w zeszłym tygodniu premier spotkała się z szefami resortów: obrony narodowej, spraw wewnętrznych i administracji, zdrowia, rodziny i sprawiedliwości oraz z koordynatorem służb specjalnych.

W poniedziałek (23 stycznia) szefowa rządu rozmawiała z wicepremierem, ministrem rozwoju i finansów Mateuszem Morawieckim oraz ministrem, przewodniczącym Stałego Komitetu Rady Ministrów Henrykiem Kowalczykiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA