REKLAMA

Przemysław Wipler: Zabrakło cholernie mało. Zróbmy rachunek sumienia, co moglibyśmy zrobić lepiej

  • Autor: Parlamentarny.pl
  • 28 października 2015 09:54
Przemysław Wipler: Zabrakło cholernie mało.  Zróbmy rachunek sumienia, co moglibyśmy zrobić lepiej "Jeśli chodzi o czas, ludzi i pieniądze, to zawsze nam czegoś brakowało" fot. Facebook

- Dzięki Wam zdobyliśmy 722 999 głosów! To nasz historyczny rekord w ostatnich 25 latach! – komentuje wynik wyborczy partii KORWiN na swoim profilu w mediach społecznościowych Przemysław Wipler.

Przemysław Wipler na swoim profilu w mediach społecznościowych skomentował wynik wyborczy partii KORWiN. - Żeby odnieść sukces potrzebne są 3 rzeczy: czas, ludzie i pieniądze. Żeby ten sukces miał sens, potrzebna jest idea wyznaczająca cel. Dla nas ta idea to wiara w wolność, własność, sprawiedliwość, a cel to zmiana ustroju Polski. Jeśli chodzi o czas, ludzi i pieniądze, to zawsze nam czegoś brakowało – pisze.

Zapewnia jednak, że ruch będzie rósł w siłę, a kolejne wybory będą wygrane. - Teraz mamy czas na budowę silnego ruchu społecznego, sprawdzonych w boju fantastycznych ludzi, a na kolejną kampanię będziemy mieli pieniądze. Czyli mamy wszystko by się udało! – zapewnia.

Przemysław Wipler twierdzi, że po przegranej w wyborach czas też jednak w partii na rachunek sumienia. - Dzięki Wam zdobyliśmy 722 999 głosów! To nasz historyczny rekord o ostatnich 25 latach! Zabrakło nam 37 035, po 903 głosy na okręg wyborczy. Cholernie mało! Zróbmy rachunek sumienia, co moglibyśmy zrobić lepiej. Ja robię dość długa listę, ale polecam też innym. A niezależnie od tego, wierzę, że nam się uda! I pamiętajcie, że partia Korwin nie wprowadziła w poprzednich wyborach posłów, a kończyła kadencje z dwoma. Jutro należy do nas! – dodaje na Facebooku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA