REKLAMA

Przesłuchanie: Były szef Amber Gold Marcin P. obciąża prezydenta Gdańska?

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: PortalSamorzadowy.pl (RR/AW)/AT
  • 28 czerwca 2017 12:24
Przesłuchanie: Były szef Amber Gold Marcin P. obciąża prezydenta Gdańska? Przesłuchanie Marcina P. przed Komisją Śledczą (fot.twitter)

Podczas przesłuchania Marcina P. przez komisję śledczą ds. Amber Gold pojawił się wątek dotyczący gdańskiego magistratu.

Trwa przesłuchanie Marcina P. przed Komisją Śledczą do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold. Pojawił się wątek dotyczący gdańskiego magistratu.

- Nie szukałem kontaktu z politykami. To oni szukali kontaktu ze mną. Był to np. prezydent Gdańska – powiedział Marcin P. podczas przesłuchania przed komisją śledczą ds. Amber Gold.

Zdaniem właściciela grupy Amber Gold lokalni, pomorscy politycy dość często próbowali się z nim nawiązywać kontakt. Chodziło głównie o działania dotyczące sponsorowania różnych imprez. Najczęściej były to osoby związane z Gdańskiem, gdyż tam znajdowała się siedziba spółki, ale również przedstawiciele miasta Gdyni.

Do zeznań Marcina P. odniósł prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, który zaprzeczył słowom założyciela Amber Gold.

- Zeznania Marcina P. są nieprawdziwe. Nie zabiegałem o spotkanie z nim. Nigdy się z nim nie spotkałem - napisał na Twitterze.

Cały artykuł czytaj tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA