REKLAMA

PSL popiera decyzję PO: Dialog musi wrócić do Sejmu w normalnej formie

  • Autor: pap/em
  • 12 stycznia 2017 12:47
PSL popiera decyzję PO: Dialog musi wrócić do Sejmu w normalnej formie Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz (fot. PTWP)

Dialog i spór polityczny muszą wrócić do parlamentu w normalnej formie, decyzja PO o zawieszeniu protestu w Sejmie przybliża nas do tego - ocenił lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

"PiS ma większość, ale nie ma monopolu na mądrość, ma większość bezwzględną, ale nie ma mądrości absolutnej i musi słuchać mniejszości" - powiedział prezes PSL  dziennikarzom w Sejmie.

Jak dodał, dialog i spór polityczny muszą wrócić do parlamentu w normalnej formie. "Decyzja Platformy (o zawieszeniu protestu w Sejmie) przybliża nas do tego" - przekonywał Kosiniak-Kamysz.

Lider PO Grzegorz Schetyna poinformował w czwartek, że Platforma zawiesza protest w Sejmie i składa wniosek o odwołanie marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. "W związku z tym, że udało nam się przywrócić obecność mediów w parlamencie i możliwość nieskrępowanej relacji obrad parlamentarnych i aktywności parlamentarnej, zawieszamy nasz protest" - powiedział Schetyna.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (1 komentarzy)

  • forski 2017-01-12 14:46:59
    PSL nie wie ,tym razem ,do kogo przykleić się , ustawiają się jak chorągiewki na wietrze , z tymi czterema posłami , ale siłaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA